Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poseł Poznański chce egzekwować dług sprzed 500 lat…

(1)
2012-12-11 12:51 | 11natinka11
P)oseł Ruchu Palikota Marek Poznański w poszukiwaniu pieniędzy, które mogłaby zmarnotrawić nasza władza ludowa, popisał się niebywałą nawet jak na polskie warunki kreatywnością. Otóż wyszukiwał w archiwach, że Bona Sforza pożyczyła hiszpańskiemu królowi Filipowi II na wojnę z Francją 470 tysięcy złotych dukatów, co według wyliczeń Poznańskiego odpowiada dzisiejszym 57 milionom euro Więcej na