Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mój pomysł nas kryzys gospodarczy

(1)
2012-12-12 11:35 | psr18gh
1) Ustanowić, np. 70% podatek dochodowy od poziomu zarobków, np. 120 000 zł brutto dla wszystkich obywateli zobowiązanych do składania oświadczenia majątkowego (nie mylić z PIT-em).
2) Mundurowi i inne grupy zawodowe korzystające z przywilejów emerytalnych powinni zawieszać emeryturę, jeżeli podejmują pracę w sferze budżetowej, lub jeżeli podejmują pracę w firmach o większościowym kapitale skarbu państwa czy większościowym kapitale samorządowym.
3) Zlikwidować etaty związkowców opłacane przez pracodawców. Związki zawodowe powinny mieć prawo oddelegowywania pracownika do pracy związkowej na własny koszt.