Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paszporty 2012 :-(

(1)
2012-12-21 01:45 | cyklista
Rozczarowanie. Na początek dwa filmy, które mi się zdecydowanie nie podobają - nie ten styl, nie ta forma. Rozumiem, że na tym etapie nie można wstawić swojego kandydaty, ale dlaczego nie mogę zignorować tego punktu. Oczywiście mógłbym kliknąć kogokolwiek, żeby przejść dalej, ale w ten sposób legitymizowałbym wskazane ambitne gnioty. Ponieważ nie chciałem głosować na wskazane filmy, nie mogłem głosować wcale :-(
Również "nagrody" nie dla mnie, wiernego czytelnika Polityki który Politykę cyfrowo ma wykupioną.