Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wygrana Justyny Kowalczyk w Tour de Ski

(3)
Justyna Kowalczyk znów poza zasięgiem rywalek w Tour de Ski. Polscy kibice znów mieli uzasadnione powody do radości, ale w tegorocznej edycji emocji było niewiele.
 • 2013-01-07 01:17 | lonefather

  Nie zgadzam sie ...

  Nie zgadzam się z poglądem, że w tym roku nie było emocji na Tour de Ski. Myślę, że było emocji nie mniej niz w każdym innym z poprzednich. Tylko, że emocji nie dostarczała nam Justyna kowalczyk, a Therese Johaug. Kulminacją emocjonalną była jej niesamowita walka na podbiegu pod Alpe Cermis ... Piszę to z przekonaniem, choć sam jestem fanem Justyny. Al ejeszcze bardziej jestem fanem dobrego sportowego widowiska. A główną tegoroczną aktorką pod nieobecność Marit Bjoergen, była właśnie Therese Johaug.

  pozdrawiam fanów dobrego sportu
 • 2013-01-07 08:24 | kagan

  Re:Wygrana Justyny Kowalczyk w Tour de Ski

  Ale mnie jakoś bardziej interesują skoki Stocha i jego kolegów z reprezentacji Polski. Szkoda, że Adam już nie lata...
  Pozdr.
  Lech Keller, Melbourne
 • 2013-01-07 19:04 | Stary Polak z PRL-u

  Re:Wygrana Justyny Kowalczyk w Tour de Ski

  Justyna jest świetna. Nie ma to tamto. A emocje były, zwłaszcza gdy Therese Johaug tak fantastycznie zaczęła doganiać naszą mistrzynię.