Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zanim kupisz smartfona

(9)
Lawina ofert zachęcających do kupna smartfonu może przytłoczyć, zwłaszcza kogoś, kto z takim urządzeniem nie miał wcześniej do czynienia. Jak przeżyć w tym świecie (niemal) nieskończonych możliwości?
  • 2013-01-16 17:08 | mapedd

please

takie błędy robić?

"... Większość jest bezpłatna, inne można pobrać za darmo, ..."
  • 2013-01-16 20:34 | Jak zmienić dzisiejszego 20 latka w kretyna?

Re:Zanim kupisz smartfona

Ukraść mu smartfon.
  • 2013-01-17 00:10 | mbr

Jak przeżyć w tym świecie możliwości? Bardzo łatwo: nie kupować smartfona. Szczególnie, że jako mały komputerek z dość drogim dostępem do Internetu może być on źródłem poważnych problemów, w tym finansowych. Jeśli spodziewane korzyści z użytkowania nie rekompensują kłopotów i kosztów - po prostu omijać z daleka. Zresztą po pierwszym większym wirusie niszczącym urządzenia lub generującego połączenia entuzjazm znacznie spadnie, a scenariusz ten jest tylko kwestią czasu. O tzw. "dialerach" na PC-ty z czasów modemowego Internetu ludzie już widocznie zapomnieli.
  • 2013-01-17 13:34 | szary

i widać że artykuł pisał zupełny laik lub ignorant, uśmiałem się do łez
  • 2013-01-17 21:02 | AdamJ

A konkretnie z czego tak się uśmiałeś? Osobiście uważam, że jest to bardzo przystępnie napisany tekst. Może być pomocny dla początkujących użytkowników
  • 2013-01-18 11:43 | Rugnutzz

Laik i ignorant to za dużo powiedziane, myślę, że artykuł jest przeznaczony dla ludzi bez dogłębnej orientacji. Z błędów merytorycznych można wypunktować określenie systemu Windows Mobile jako przyszłość w smartfonach - co nie jest prawdą, ten system już "nie żyje" - obecnie Microsoft lansuje system Windows Phone(Nokia będzie w niego zaopatrzona). Druga rzecz to Windows 8 jako OS dla smartfonów - jest przeznaczony raczej do tabletów, na smartfony jest w/w Windows Phone.
  • 2013-01-18 16:04 | jonas

Przeczytaj CALE ZDANIE. Please.
  • 2013-01-19 03:54 | ihaha

kolo dupy mi to lata , mam telefon stacjonarny na tarcze i wlasnie sobie sprawilem bialo-czarny TV , jest cool
  • 2013-01-23 23:35 | blue

Nie kupuje "smartfona", nie widze takiej potrzeby...