Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(7)
Niestety, stało się. Tomasz Adamek, Polak, champion, katolik, został zatrzymany w USA za jazdę po pijanemu. Dokładnie w Lake Placid. Objawy nie były zbyt dokuczliwe, po prostu pięściarz staranował inny samochód. W jego branży słowo stłuczka brzmi dosyć swojsko. Wśród pozycji bokserskich wyróżniamy takie, jak odskok, garda, zakrok oraz odchylenie. Wyraźnie mistrz odchylił się o kilka razy za dużo.
  • 2013-01-22 18:37 | Piotreknl

Jak to k****de nie ma Kingi??!!

Nie ma Kingi = nie ma lajka ;)
  • 2013-01-23 00:55 | mustafa

Re:Mea pulpa

Dobry chopok. Łobesroł kogo ceba, wylizoł komu ceba. Cyli w normie, pełna psewidywalnoś.
    Roma Gąsiorowska nauczycielką młodych aktorów. Ja j... Czy jest na sali ktoś, kogo to dziewczę nie irytuje w każdym filmie? Z tym swoim przezzębnym "s".
    Czy szanowny gospodarz, zaczytany w Chutnik i Dmowskim, zwracał się do swojego kumpla od szklany Borysa S. per "Polak, katolik", kiedy temu znakomitemu artyście, uczestnikowi akcji społecznej pt. "Piję, nie prowadzę", zabrano prawko za jazdę po degustacji?
  • 2013-01-23 09:29 | jsg

zwrot

" Potem, że owszem pił, ale teraz przestaje, bo – jak zapowiedział – dokonuje zwrotu o 360 stopni."

Sukces by był , gdyby dokonał zwrotu o 720, a nawet 1080 stopni.
  • 2013-01-23 19:58 | Tomek

Oglądając ostatnio jakąś konferencję z udziałem Kuby Wojewódzkiego (dotyczącą reklamy/zostania twarzą marki Play), zastanawiałem się czy teraz w jego artykule w "Polityce" zacznie pojawiać się nazwa tej firmy. Dziś nastąpiła pierwsza odsłona kontraktu?
  • 2013-01-24 00:34 | Ja natomiast zadałbym pytanie

dlaczego tak wybitna marka potrzebuje w ogóle reklamy?
    I czego ma dowodzić fakt, że cóś tam reklamuje powiatowy, insze ongiś zdolna pakosińska lub od zawsze niezdolny majewski?
    Ale ja jestem staroświecki. Nie myślę jak lemingi. Wybaczcie lamusowi.
  • 2013-01-28 12:48 | Tomasz

Widzę że nie zrezygnowali z pierwszego gimnazjalisty III rzeczpospolitej - no nic moje postanowienie dalej w mocy - nie kupuje Polityki puki ten typek tu jest, wiec chyba tak zostanie na dłużej...
  • 2013-01-29 18:50 | m.

"puki"?