Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gry koalicyjne po wyborach w Izraelu

(4)
Wyniki izraelskich wyborów to sukces ugrupowań buntu, które powstały na fali masowych protestów ulicznych z 2011 r. Premier Netanjahu liczył, że głosowanie wzmocni jego pozycję, ale wygląda na to, że teraz jeszcze bardziej ugrzęźnie w układach koalicyjnych.
 • 2013-01-30 10:29 | AdamZ

  Panie Frister! Próg wyborczy to 2% a nie 5% a Likud ma 31 a nie 61 miejsc!

  Jak można pisząc regularnie o Izraelu zrobić tak podstawowe błędy? Wypadałoby też wspomnieć że w wyborach do Knessetu weszło aż 12 partii - właśnie dlatego że prób wyborczy wynosi 2% a nie 5%.
 • 2013-02-08 09:14 | obywatel01

  Re:Gry koalicyjne po wyborach w Izraelu

  Czemu POLITYKA az tyle miejsca poswieca na swych lamach gierkom politycznym w tym bliskowschodnim, nielegalnym panstwo-podobnym tworze?
 • 2013-02-09 00:15 | jer-111

  Re:Gry koalicyjne po wyborach w Izraelu

  "Czemu POLITYKA az tyle miejsca poswieca na swych lamach gierkom politycznym w tym bliskowschodnim, nielegalnym panstwo-podobnym tworze?"

  Moze dlatego, ze ow (niezbyt duzy) kraj stanowi zagrozenie nie tylko dla Bliskiego Wschodu ale i dla Europy. Maja w swoim arsenale setki pociskow atomowych oraz rakiety i samoloty do ich przenoszenia!
 • 2013-02-10 09:10 | Stefan

  Re:Gry koalicyjne po wyborach w Izraelu

  Dlaczego Polityka tyle miejsca poświęca Izraelowi?
  Izrael to nie tylko wentyl bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie ale także
  ważny partner Europy. Izrael trzyma w garści, kontroluje i monitoruje wszelkiej maści organizacje terrorystyczne w regionie.
  Kogo mamy obserwować i naśladować jak nie żydów, którzy przodują wśród
  wybitnych naukowców, wynalazców. Jeśli do tego dodamy, że wielu żydów
  urodzonych w Polsce tworzyło historię tego państwa i przyczyniło się do jego rozwoju to chyba wystarczy powodów dla których warto pisać o Izraelu.