Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Weteran z gór

(1)
2013-01-31 10:19 | SoldierMS
Przypomniałem sobie historię weterana odnalezionego w górach. Oraz tą całą pompę medialna później, uściski ministra, lekarzy, deklaracje. Ten weteran miał nawet rentę ale nie stawił się gdzieś tam i zabrano ją a potem zapomniano o sprawie. przypomniałem sobie tą historię w związku, iż dziś moja mam dzwoniła że umówiła się na konsultację u specjalisty ortopedy ( ogromne bóle z biodrem) i dostałą termin na 13 Listopad tego roku. Dowiedziała się, że wymiana biodra na sztuczne to czekanie hohoho albo jeszcze dłużej. Będzie brała kredyt by to przyspieszyć. Obydwie te historie niby nic nie łączy ale jednak jest coś. takie słowo dzisiaj popularne jak eutanazja ale ja to nazywam ostrzej- wykańczalnia niepotrzebnych. O co tutaj chodzi? Co jest grane?