Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Artbooki - nie tylko dla kolekcjonerów

(1)
Wydawane w limitowanych nakładach artbooki i fotobooki w ostatnich latach stały się także w naszym kraju ważnym zjawiskiem. Tylko polscy odbiorcy przekonują się do nich bardzo powoli.
  • 2013-02-03 12:48 | Axolotl

    W Niemczech większość książek

    "– Gdy w Niemczech dystrybutorzy widzą moje książki, które sprzedaję w Polsce po 40 zł, mówią, że u nich rzeczy wydawane w takim standardzie kosztują 20–30 euro."

    W Niemczech większość książek kosztuje te 20 EUR, nie tylko artbooki również np. powieści. To oczywiste, że w Polsce ludzie mniej zarabiają i nie mają niemieckiego zabezpieczenia socjalnego, więc i artbook nie jest artykułem pierwszej potrzeby.