Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(8)
Ten powrót może być symbolem zmiany jakościowej w programie „Dzień Dobry TVN”. Na antenę wraca zwolniony w dość tajemniczych okolicznościach w 2008 r. Marcin Meller. Jak głosi wieść telewizyjna, Marcin był za mądry na ten program. Od tamtej pory wziął ślub, został ojcem i napisał książkę. Ewidentnie zgłupiał.
  • 2013-02-13 17:13 | Psiakostka

Mea Pulpa

Nie wiem z czego śmieją sie ci którzy czytają tą kolumnę. Walisz stereotypami. Humorek kladziesz pod bumelanta i ćwierćinteligenta.
  • 2013-02-13 22:15 | a...

Re:Mea pulpa

Panie Kubo, założę się, że zaraz zacznie Pan od "wiernych fanów" obrywać za ten "serial "Gwałty".
    Odważny Pan, ojj, odważny...
  • 2013-02-15 12:12 | Rysiek

"Walisz stereotypami. Humorek kladziesz pod bumelanta i ćwierćinteligenta."

Te dwa zdania to nawet nie lekka, a bardzo ciężka hipokryzja. O prowokację zakrawająca...

• 2013-02-15 17:53 | Psiakostka

Zaprzeczenie temu jest hipokryzja. Wiadomo ze humorek Wojewodzkiego jest masowo niskolotny, choć wmawia sie nam ze to co robi ten pan jest super zabawne. To ze czasem czym inteligentnym zadziwi, absolutnie faceta nie promuje do rangi naczelnego dowcipnisia, albo jak niektórzy błędnie porównują - błazna. Kiepska medialna kapucynka prowadząca tasiemiec pokroju Klan.
  • 2013-02-16 03:46 | mała mi

A kto Ci wmawia, że on jest najlepszy? Mi się wydaje, że to raczej Ty próbujesz wszystkim wmówić, że nam się wmawia :)
    Przecież jesteś wolnym człowiekiem, nie musisz czytać tej rubryki.
    A wiesz, co nam się wmawia według mnie? Nam się wmawia, że człowiek musi być wiecznie piękny, jędrny i bogaty, z niekończącymi się sukcesami, białymi zębami i błahymi problemami, typu „jakie buty założyć”. Głupota i płytkie podejście do życia wylewają się z netu i TV. Jeśli ktoś taki jak Kuba potrafi całą tę fasadowość showbizu osłabić (niewybrednymi nawet) żartami, to ja mam do takich ktosiów szacunek.
  • 2013-02-16 18:19 | Psiakostka

@mala mi
    Z całym szacunkiem ale "osłabić"? Przecież ta kapucynka 50cio letnia, ten Piotruś Pan w tenisowkach, spotykajacy sie z dziewczynami w wieku jego córki (gdyby miał), rozbijający sie jaskrawymi Ferrari dla 'szpanu' jest czołowym przedstawicielem holoty na modle amerykańska która opisalas. To ze perfidnie z niej szydzi, w myśl jakże popularnej dziś autoironii, świadczy tylko o tym jak zaklamany i ubogi duchowo ten pan jest. Aż mnie zatkało po tym co napisałaś. Czy wy rzeczywiście tego nie widzicie, czy gorzej, widzicie ale i tak klaszczecie jak u Rubika?
  • 2013-02-16 22:33 | mała mi

Co do ferrari i małolat – obawiam się, że każdemu facetowi odbija palma, jeśli ma sławę, kasę i fanki. To u nich wada fabryczna.
    Co do 50-latka w tenisówkach – sama mam nadzieję, że jak będę mieć 50 lat, będę chodzić w tenisówkach. Bo wiek zależy od tego, co ma się w głowie – i za postawę w tej dziedzinie też bardzo go szanuję. Myślę, że w Polsce panują sztywne stereotypy dotyczące wieku, ale to się zmienia i powoli je przełamujemy.
    Cała reszta to kwestia gustu. Ale jak możesz, to podaj mi proszę jakiś inny program w TV, w necie, w radiu, w którym prowadzący rozmawialiby z gośćmi w równie zadziorny, dowcipny, odważny sposób, jak Wojewódzki. Ostatnio przypomniałam sobie jego program z udziałem Paola Cozzy i Jacka Cygana – jeśli goście mają dystans i poczucie humoru, to dla mnie taka rozmowa jest powiewem świeżości w porównaniu z tym dziadostwem w TV, której szczęśliwie od dwóch lat nie oglądam.
  • 2013-02-17 10:10 | Psiakostka

Widzisz, kiedyś telewizja miała rozwijać i edukowac społeczeństwo (jest taka potrzeba to fakt). U nas od 2000 niestety wprowadza sie amerykański (szkoda ze nie francuski) model 70% rozrywka, 20% terroryzujace społeczeństwo Newsy bądź coraz bardziej popularne infotainment i 10% czegoś bardziej ambitnego. Wojewódzki jest jednym z naczelnych oglupiaczy społeczeństwa, to co sprzedaje ten pan to nie jest gornolotny humor który sprawia ze twój mózg pracuje na wysokich obrotach, to slapstickowa papka. We wczesnych odcinkach Wojewódzki Show, widownia rechotala jak ta w serialu Friends - z nagrania - teraz usluzny pracownik w studiu pokazuje kiedy co i jak. O czym to świadczy? Sama mówisz ze nie oglądasz telewizji (bo i po co?), tylko nie bardzo przemawia do mnie twoja linia obrony tego pana. "Piotruś Pan w tenisowkach" to nie krytyka ubioru, tylko mentalności która zatrzymała sie na poziomie klasy średniej. A jeśli Wojewódzki jest szkodliwym oglupiaczem tylko dla kasy to wyobraz sobie gdzie on ma Ciebie i tych wszystkich którzy go słuchają. Dlaczego wybiera same siksy na partnerki? Bo normalna, dojrzała kobieta nie miała by o czym z nim rozmawiać, a siksy przychodzą (i odchodza) ogrzać sie w trupim blasku sławy. Echh, nawet Mucha w końcu dorosła. Z reszta, nie oceniam jego życia prywatnego (czy takie w ogóle ma?) ale nie wierze ze taka osoba ma dobre intencje.

To ze jest moda na coś, nie zaznaczyć ze trzeba brać w tym udział. No chyba ze twoim idolem jes ktoś taki jak Honorata Honey Skarbek a nie Zygmunt Kaluzynski.