Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gratulacje i slowa uznania .

(1)
2013-02-16 14:13 | Edulek
Szanowny panie redaktorze!Z wielką uwagą przeczytalem pański artykul p.t.Nasza zlość plemienna.Mam nadzieję,że temat który pan poruszyl nie zniknie z lam różnych publikatorów,które w przważającej ilości zajmują się mialką tematyką z gat.ple,ple....To co pan omawia jest kluczowe dla nas jako spoleczeństwa przechodzącego przebudowę:ekonomiczną,cywilizacyjną a nade wszystko obyczajowo-moralną.Trafil pan w dziesiątkę.To nas boli.To jest,to się nadaje,do pilnej naprawy.Powiem górnolotnie,w tym temacie jest pilna potrzeba naprawy Rzeczpospolitej.W stronę bodowania jak najszerzej empati międzyludzkiej,zrozumienia drugiego czlowieka,chęci pomagania ludziom.Niech zniknie z naszego języka:napastliwość,agresja,zloćś,chęć dokuczenia,zranienia drugiego.I dotyczy to dziennikarzy,celebrytów,polityków,bowiem oni są na tapecie wzoró i na nich się ludzie często wzorują.Niech takie hasla:karać,piętnować,eliminować,wsadzać,wyrzucać,kara musi być dotkliwa i nie uchronna,zostaną wyrzucone z naszego języka.Edukacja,tlumaczenie perswazja i dawanie ciągle nowej szansy to sposób na tworzenie spoleczeństwa obywatelskiego.Wszystkie inne metody tworzą spoleczeństwo zastraszone,wystraszone,zle,nie akceptujące wladzy,nauczycieli i świata.Gorąco prafnę aby ten temat poruszony przez pana przetoczyl się przez nasz kraj i byl obecny ciągle.Aby ten temat stale traktować jako pilne"Polaków chowanie"Pozdrawiam:E.Z.