Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Osobno, ale razem

(3)
W Polsce, wzorem Zachodu, coraz więcej par wybiera LAT – Living Apart Together – co można przetłumaczyć jako Życie Osobno ale Razem. To podobno remedium na wiele problemów tradycyjnych związków.
 • 2013-02-22 10:27 | Jacek

  oh, jacy oni sa postepowi i wyjatkowi

  tacy niesamowicie postepowi indywidualiscie z super rozwinieta niezaleznoscia. Jakie to fajne, wkoncu na zachodzie tak robia, wiec to musi byc dobre.
 • 2013-03-04 16:22 | camel

  Re:Osobno, ale razem

  > Jakie to fajne, wkoncu na zachodzie tak robia, wiec to musi byc dobre.

  Masz rację, że przyjmujesz takie podejście. Polacy są z reguły silnie zacofani i pozbawieni rozumu a także rozsądku, nie potrafią wyjść poza powielanie błędów starszych pokoleń. Nie potrafią też ocenić idei płynących zzewnątrz. Głupsi się nabijają i je odrzucają, mądrzejsi wypróbowują.
 • 2013-06-01 08:24 | RysZiel

  Re:Osobno, ale razem

  Dobrze, że Pan podzielił społeczeństwo na głupich i mądrych. Głupi nie dają się w dupę ruchać pedałom a mądrzy tak. Czy ta mądrość ze spermomózgu wynika?