Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Brytyjski 'ZUS'

(3)
2013-02-25 03:12 | Bizymen
@valmue - te stawki na tamtejszy ZUS, to w Anglii niebawem wzrosna, gdyz W. Brytania od lat zyje na kredyt, a wiec ma ona olbrzymie zadluzenie a ocena stanu jej finansow zostala ostatnio oficjalnie obnizona. Oznacza to wiec wzrost podatkow albo tez ostre ciecia w zasilkach, co wychodzi na jedno, gdyz jesli bedziesz musial sie, jako prowdazacy firme, ubezpieczyc prywatnie na wypadek choroby, to tez 'pojdziesz z torbami"...