Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

FREE , nowa inicjatywa obywatelska-zapraszam

(3)
2013-02-25 17:25 | Polalkholic
Forum Rad Ekonomiczno-Ekumenicznych.
Nowy twór aktywnej części obywateli,chcących wyjść naprzeciw zmianom które są nieuchronne w dzisiejszych realiach kraju i świata.
Forum rad i porad,na tematy nurtujące dzisiejsze społeczności,ich jakość i objętość może również posłużyć jako status założycielski nowej formacji politycznej, poszukującej dialogu ze wszystkimi dla których ogólne dobro społeczne jest na drugim miejscu ,zaraz za własnym.
Mile widziane porady na tematy statusu,regulaminu ,rejestracji,ogólnych porad,propozycje(www?)
Przewodnictwo tej inicjatywie jak i działania organizacyjne zostaną powierzone osobie wybranej przez obywateli(forumowiczów)chcącej być motorem nowego ruchu i jego twarzą.
Zapraszam-poważnie!
Prawa autorskie©Polalkholic


 • 2013-02-25 17:50 | dziejek19421

  Re:FREE , nowa inicjatywa obywatelska-zapraszam

  Proszę wybaczyć szczerość! Kogo by Pan-i. widział t.zn z kogo można by utworzyć taką partię. Prawie cała inteligencja została stłamszona, albo przebywa na emigracji. Korwin Mikke coś chce zrobić, ale coś mu nie wychodzi. Ci co zostali, boją się własnego cienia, żeby nie zostali wy rugani z partii, a to się wiąże z od spawaniem od koryta. Jedyna moja rada (nie wiem czy dobra), to ignorować ich. Nabrać wody w usta-milczeć. Bo te wszystkie bojówki, to woda na ich młyn. Najlepszy przykład: PiS nalatuje na PO, to PO rośnie i odwrotnie. A sami Państwo widzicie,że kraj jest podzielony i notowania rozkładają się po połowie. Inicjatywa bardzo mi się podoba. Tylko, KTO? KTO to weźmie w swoje ręce. Będę śledził Wasze (nasze) poczynania i jeśli będę miał jakiś pomysł postaram się Wam podrzucić. Żeby nie być gołosłownym przesyłam Wam swój blog. ernestandrzej4.blog.onet.pl
  Tam państwo się przekonacie, czy moje przekonania są zgodne z Waszymi. Pozdrawiam
 • 2013-02-25 18:42 | Polalkholic

  Re:FREE , nowa inicjatywa obywatelska-zapraszam

  Cieszę się i jednocześnie witam nowego Członka.
  Wiadomo że brak inteligencji nie jest przeszkodą w osiąganiu celów politycznych i materialnych-w naszym kraju działa inteligencja zsumowana liczbą członków danej parti-co widać po efektach.Ci ludzie posiadają jeszcze inne cechy i narzędzia pozwalające im na panoszenie się -trzeba się skupić na tym co my możemy zdziałać nie oglądając się na schematyczne i tradycyjnie działające partie.Tak,sieć,to jest to jedno z narzędzi które niedoceniamy i niezauważamy,bo towarzyszy nam codziennie i jest składnikiem naszego życia jak każdy powszechny gadżet,np.tv
  Dlatego liczę na równie światłych jak Ty,a do tego widzących o wiele dalej w materii internetu,a konkretnie niekomercyjnego portalu społecznościowego FREE -oczywiście to fantazja,ale też jej skala nieprawdopodobności zależy tylko od liczby jej entuzjastów.Pozdrawiam