Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ŻOŁNIERZE WYKLĘCI w NIEZALEŻNA.PL

(4)
2013-03-02 12:15 | black jack

Wszedłem na portal wspaniałego przedsięwzięcia wydawniczekgo kwiatu dziennikarstwa prawicowego - "NIEZALEŻNA.PL - my informujemy oni kłamią". Próbowalem zamiescić bardzo wyważoną wypowiedź na temat "ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH" .Okazło się,że wypowiedzi przechodzą przez wewnętrzną cenzurę. Czekając na opublikowanie mojego wpisu (puki co nie zamieścili) przeczytałem kilka zamieszczonych wypowiedzi. Przerażające co zostaje dopuszczone na forum -
" J () 01/03/2013 - 12:19.
szkoda że ci parchy nie trafili na mnie...
ręka nie zadrżałaby."
z kontekstu wpisow wynika że to o Adamie Michniku i Gazecie Wyborczej - PRAWDA ŻE UROCZE ;)
Ciekawa ta cenzura - sam portal też interesujący - DLA PROKURATURY.
Powinni zmienić nagłówek na "SZCZUJNIA.PL - niepokorni wobec faktów, niezalezni od prawdy"