Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WARCHOLSTWO !!!

(1)
2013-03-07 16:11 | dziejek19421
Definicję warcholstwa, każdy powinien znać i chyba zna. Pewien prof. nazwał tak naszych rządzących i parlamentarzystów. Pomijając oburzenie, niektórych, jest to najdelikatniejsze określenie ich postępowań. Jest to coś naprawdę niespotykanego w tym zakłamanym parlamencie. I ja się w całej rozciągłości z tym Panem zgadzam. Bo jest, to banda warchołów, która doprowadziła (już ) ten kraj do ruiny. Najdziwniejsze jest, to, że nikt (po za paroma) z posłów nie zajął jakiegoś stanowczego stanowiska w tym (podobno) paszkwilu. Jeden, czy dwóch coś tam bąknęło o jakichś sprawach sądowych. I na tym sprawa warcholstwa ucichła. Epitet pozostał. Co wcale im to nie przeszkadza, bo oni są ponad wszystkim. Oni wierzą, że warchołem jest on, a nie ja. Dzisiaj oglądałem debatę na temat wotum nieufności, dla rządu. Siedziało wielu warchołów ( pozwólcie, że będę ich trak nazywać.) I zaczęło się oskarżanie, jednych, przez drugich. I wiecie co jest zadziwiające? A to, to, że wszyscy mają rację. Naprawdę. Bo oni są spod jednej sztancy. Oni po prostu nic nie potrafią. I to jest smutne. Podobno jest tylko jedna prawdą (po za gówno prawda). Okazuje się, że nie u nas. U nas kto by coś nie powiedział na drugiego, to ma rację. Bo u nas nie ma takiego, który by coś porządnego zrobił. U nas się tylko knoci. I to knoci na wielomiliardowe sumy. I to knocenie okazuje się zaszczytem, zasługą. Warcholstwo jest bezkarne. Warcholstwo defrauduje NASZE pieniądze, a my kundelki dajemy im przyzwolenie na to złodziejstwo. Piszę kundelki, bo też jest to moje delikatne określenie. I nich się kto chce na mnie za to gniewa. Ale mam takie odczucie, że mam rację. Racja moja wynika z tego, że jak patrzę na te różne statystyki, sondy, to widzę, że Polakowi nie chodzi o Polskę. Polakowi chodzi o dokopaniu, albo PO, albo PiS-owi. I to jest priorytet, a nie głodne dzieci. Dlatego moje: kundelki i warchołki. Postępujmy tak dalej, to niedługo nasze dzieci odzwyczaimy od jedzenia. Polacy zapomną co to praca. Natomiast sondaże będą się wahać: Jeden punkt na + dla PO. Albo jeden punkt na - dla PiS. następny sondaż pokaże odwrotnie. i tak bez końca. A dzieci? Dzieci niech biorą sprawy w swoje ręce i niech głosują. Bo WARCHOLSTWO u nas w cenie. Pa kundelki.