Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kukiz zamienił gitarę na swoje cztery klepki.

(8)
2013-03-18 09:25 | Artur
I gra. Ale ponieważ piątej klepki mu brak od urodzenia, wychodzi kakofonia. Lepiej niech wróci do gitary. Na niej zawsze coś wybrzdąka.
 • 2013-03-18 15:25 | ciekawy wpis

  Re:Kukiz zamienił gitarę na swoje cztery klepki.

  Myślę "Artur" osobiście Kukiza nie zna, nigdy z nim nie rozmawiał, nie czytał żadnego jego tekstu. Zna go tylko z relacji medialnych a przecież, jako człowiek inteligentny, wie, że "jak telewizja coś mówi, to znaczy że tak mówi i nic więcej". A mimo to już uznał Kukiza za osobnika bez piątej klepki, co w Polsce oznacza "niespełna rozumu" inaczej "głupca". Dlaczego ? Bo spotkał się z ludźmi/organizacjami, których "Artur" nie lubi. To wystarczyło.

  Arturze, policz swoje klepki.
 • 2013-03-18 15:59 | zet

  Re:Kukiz zamienił gitarę na swoje cztery klepki.

  Paweł Kukiz, jak wielu artystów, ma nieszkodliwego bzika. Ale to,że domaga się od Platformy Obywatelskiej, realizowania obietnic wyborczych, jest naturalnym i najnormalniejszym odruchem zawiedzionego wyborcy. Czasy,że naobiecywano gruszek na wierzbie, by uzyskać poparcie,minęły bezpowrotnie. Za kłamstwa i matactwa przyjdzie kiedyś niewiarygodnym politykom zapłacić. Grup zawiedzionych rządami nieudaczników ciągle przybywa.Są nimi m.in.: rodziny wychowujące dzieci/w tym niepełnosprawne/,emeryci, młodzież,coraz liczniejsze rzesze pracowników na niepewnych umowach, ludzie chorzy. Czara goryczy jest pełna.
 • 2013-03-18 16:47 | Dawid

  Re:Kukiz zamienił gitarę na swoje cztery klepki.

  ..A kto to jest Kukiz ? Co chce osiągnąć!Ma mało kasy ? To niech idzie grać na ulice!-Po studencku:)

 • 2013-03-18 20:41 | jer-11

  Re:Kukiz zamienił gitarę na swoje cztery klepki.

  Kukiz to byly artysta...
 • 2013-03-18 21:26 | Psiakostka

  Re:Kukiz zamienił gitarę na swoje cztery klepki.

  Kukiz ma glowe na karku dlatego tak uwiera coniektorych. Artysta co zdradzil lewacki etos.

  I nie kwestionujcie jego inteligencji, nie macie podstaw.
 • 2013-03-19 22:16 | Obserwer

  Re:Kukiz zamienił gitarę na swoje cztery klepki.

  Kazda klepka przyda sie . Genralnie brak kazdej nawet piatej klepki jest szkodliwe.W obliczu totalnego braku klepek na szczeblak wladzy ten brak klepki jest do udzwigniecia.A byc moze to klepanie o klepkowaniu doprowadzi do znalezienia brakujacej klepiki w tysiacach zwolennikow , ktorzy tylko klepia o klepaniu, ups, bicu piany i zachwycaja sie kolejnym show na telewizyjnych stacjach, ktore dawno postradaly rone klepki w rzetelnym ocenianiu tych bez klepek.
 • 2013-03-20 07:44 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Kukiz zamienił gitarę na swoje cztery klepki.

  Klepek to może brakować temu,co nie ma świadomości,że DEMOKRACJA nie niesie za sobą żadnych WARTOŚCI.Natomiast w demokracji jest posługiwanie sie narzędziami,do których należy ORDYNACJA WYBORCZA I REFERENDALNY SYSTEM.
  Oczywiści wyjście z partyjniackiej demokracji,która tworzy KRN,koalicje rozkładu narodowego to ogrom organicznej pracy,w tym i NAUKI WIARY.
  Aby to zrozumieć trzeba mieć troche klepek.Na tyle je ma Kukiz,że zdaje sobie sprawę z takiej włąsnie konieczności zmiany sposobu myslenia po odbiciu sie od ściany komunizmu do ściany globalizmu.Przyznaje,że nie zna funkcji dla osi symetrii między liberalizmem (dobro jednostki),a republikanizmem (dobro wspólne),ale swoją muzyczną wrażliwościa czuje wyniszczajacą chiralność liberalnoskretną.
  Każdy zatem niech liczy swoje klepki.