Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O oburzonych

(6)
2013-03-18 11:09 | dziejek19421
Jestem zdziwiony brakiem jakiegokolwiek zainteresowania naszych mediów tą "debatą". Żadne media (po za pokazaniem debaty) nie skomentowały tego bardzo ważnego wydarzenia. Rząd potraktował debatę jak by jej zupełnie nie było. (Oni nas tak cały czas traktują) Te nasze dziennikarzyny, też jakby nie oglądali TV. Ich interesuje, już od wielu miesięcy MADZIA i wszelkiego rodzajy wypadki na drodze, które są bardzo komentowane. I tu na forum polityki nie widzę żadnego zainteresowania tym wydarzeniem. Jest to zapewne sprawka tego, że POLITYKA zamieniła się w tubę Tuska (rządu). Opisujecie Państwo wiecznie polityczne rozgrywki miedzy Tuskiem i Kaczyńskim. Nie wiem dlaczego tak szumnie nazywanych przez Was politykami. Przecież hasło polityk, jest w każdej encyklopedii i wystarczy przeczytać oc jest pod tym hasłem i to wszystko. I nie klepalibyście bzdur. Nie nazywalibyście tych warchołów tytułami, które im się nie należą. Są to po prostu nieroby, które Was okłamały, a wy w własnej obronie nazywacie ich tak szumnie. To samo tyczy się tytułu DZIENNIKARZ. Niech nikt mi nie mówi, ze facet, czy kobieta zadająca pytanie i nie dająca możliwości odpowiedzi, bo nie jest po jej myśli, może być nazwana dziennikarzem. Jesteście bandą nieudaczników. I jeszcze jedno. Zawód dziennikarza do czego nobilituje. A Wy! Wy rozsiadacie się przed kamerami często w wyświechtanych ubraniach. Wyglądacie jak menele. Udajecie, że na wszystkim się znacie. Nie będę wymieniał nazwisk. Strony by nie starczyło. Choć jest w waszym gronie paru co zasługują na miano DZIENNIKARZ. To jest to kropelka w morzu. Jednym z niewielu jest Pan Kraśko Sznuk I jeszcze paru, zaledwie paru.
  • 2013-03-18 21:23 | Psiakostka

Re:O oburzonych

Prawda.
  • 2013-03-19 22:08 | Diagnoza

Re:O oburzonych i zaburzonych

w pojeciu tego co zaczyna kielkowac na scenie politycznej, to moze zbyt duzo, ale w pewnych kregach powiew zmian, jak potrzeby zaczerpniecia swiezego powietrza, zaczyna docierac nawet do zywych programow zywego Lisa :))).
    No, coz swiat medilany, swiat diennikarski nie ma na ten czas zadnych propozycji.Przyczail sie i czeka co nowego wymysli Kukiz lub napisze Lis.
    Zapewne sytem wyborczy , ktory przynosi kolejny raz to samo stado polityczne jest systemem , ktory nie moze podobac sie i nie podoba sie tym po drugiejstrony bytu panstwowego.Jest gorzej ta polowkowa klasa polityczna, ktorej byty sa polaczone rowniez nic dobrego nie wnosi dla tej drugiej wlasnie polowy Polski, ktora z tego powodu do wyborow nie chadza.Jest o co zawalczyc.Jest wieksze prawdopodobienstwo, iz w tej drugiej "uspionej wyborczo czesci spolecznej" i negujacej obecna ordynacje wyborcza i nie tylko" czesci kraju mozna znalesc sedno bardziej zblizone do sedna spraw mlodych, starych , chorych i zdrowych , rodzinnych i mieszkaniowych, pracujacych i bezrobotnych glownie mlodych,niz to co reprezentuje macierawiczokaczynskotuskoroztowskonowakowskopslowskie srodowisko naturalne dla nich samych i glosujacych zwolennikow jest sadzawka, bo jeziorem dawno przestalo byc.Bowiem to sadzawkowe srodowisko karmiace codziennie Polske nieustajacymi banialukami i stawianiem swoich bytow na tzw. prawym ostrzu noza zanudzilo jednak, jakims cudownym czy zrzadzeniem losu, juz tak jak stala krzywa afer bez konca, ze powstaje podobno Platforma Oburzonych.To skojarzenie z platformowaniem nie bardzo jest propagandowo chwytliwe, no , ale moze? Kto wie.........
  • 2013-03-20 09:39 | darek555

Ja przez chwilę coś widziałem, ale pełnej relacji też nigdzie nie widziałem (w tv) Może premier powiedział że nikt ma tam nie iść i nikt nie poszedł :P
  • 2013-03-20 12:15 | orion6

Popieram racje wysuwane przez OBURZONYCH.Sprzeciwiam się wprowadzeniu ustawy z ramienia T67Mengele i zachłannego PSL dotyczącego zmiany czasu czasu pracy na feudalny
  • 2013-03-20 15:03 | dziejek19421

Wiele, a nawet bardzo wiele w Twej wypowiedzi jest racji, tylko:. Tylko kto się za to weźmie. Kto połączy w końcu tych naszych rodaków w całość. Bo te wszystkie argumenty są powtarzane przez większość Polaków. Ale co z tego. Co nam z tego, że wszyscy mamy rację w "argumentach". Co nam z tego, że wszyscy Polacy wysnuwając swe argumenty, opluwają się. CO NAM Z TEGO... Ale w tym jest nadzieja "NO, ALE MOŻE? KTO WIE.........