Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

artukuł "wnętrze słoika"

(3)
2013-03-27 09:26 | SylwiaBBB
czy was porypało?
ta cała edyta gietka (raczej giętka) nie nadaje sie w żaden sposób do pisania artykułów. To już nie pierwszy jej artykuł, w którym wylewa ona swoje frustracje. Nie jest on ani kontrowersyjny ani skłaniający do dyskusji, jest jedynie obraźliwy! czy ona widzi co sie dzije w kraju w ogóle!? a czy widziała tego całego diuta jak to określiła "nieskozurbanizowanego słoika"?

Cały ten obraźliwy artykuł opiera sie na niestworzonych opisach i obelgach pod adresem ludzi, którzy zasługują na większy szacunek niż rodowicie 30 latkowie mieszkający na 40 m2 z rodzicami i dziadkami, żeby jeść z garnuszka matki. Jeszcze nigdy w Warszawie nie widziałam młodych kobiet z ruska kraciastą siatką z obszytym nitką suwakiem - co według autorki jest normą dla przyjezdnych.
Kobieto, naoglądałaś się tych przerysowanych seriali a kolejnego artykułu !!!
  • 2013-04-02 00:06 | pytko.jozef@gmail.com

Re:artukuł wnetrze słoika

Początkowo myślałem, że ten styl ma wyśmiewać stereotypowe myślenie o przyjezdnych. Ale nie. Tak wygląda obiektywizm autorki. Artykuł na poziomie wypowiedzi Hofmana o zdziczałych chłopach. Jesteście ze mna od kiedy potrafię czytać i muszę powiedzieć, że czuję się bardzo mocno urażony. Cenię i szanuję Politykę, ale TO JEST KOMPROMITACJA! Nawet nie chce sie punktować dlaczego. Zgadzam sie z SylwiaBBB: czy was porypało?
  • 2013-04-16 22:28 | adder

Re:artukuł

Artykuł tragiczny... Nie wiem, ja się poczułam trochę urażona, tym co Pani Gietka napisała. Odniosłam wrażenie, że tylko Warszawa i jej mieszkańcy, są prawdziwi, miastowi, a dla reszty Polski, to słoma z butów wystaje. Strasznie wszystko uogólnione - "pierwsze zdanie matczyne do Słoika: jesteś głodny? W dużym pokoju jest zawsze uroczysta kolacja." - zawsze? Jest tego Pani pewna?

Popieram wypowiedzi poprzedników - was chyba porypało.

PS. Rejestracja BIA z tego co się orientuję, to nie Białystok, a powiat Białostocki. Myślę, że w samym Białymstoku nie jest tak źle, że wszyscy tylko marzą o tym, aby ściągnąć do Warszawy. Zresztą tak samo jak mieszkańcy innych większych miast w Polsce ;)