Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

odbiór cyfrowy

(3)
2013-04-02 09:56 | dziejek19421
Nie wiem ilu ludzi dało się nabrać na ten idealny odbiór. Ja za komuny miałem lepszy. Teraz jest fatalnie. I co ciekawe ci fachowcy wcale nie chcą już ze mną rozmawiać. Oni uważają sprawę za zakończoną, a ja mam wiecznie pasy , strzelania w tel. i zanikanie głosu. Wszystko jest uzależnione od tego co przejeżdża za oknem. Śmieszy mnie to ich ostrzeżenie, żeby nie kupować dekoderów od złodziei. Pierwszy raz w życiu słyszę, żeby firma przestrzegała przed SOBĄ. Bo te ich zagrywki to nic innego jak złodziejskie podchody pod klienta. Na wszystkie reklamacje odsyłają nas od delegatury, do delegatury. Finał jest taki, że po kilku "odsyłkach" wracamy do pierwszej delegatury i tak da,capo. Koniec jest taki, że nie chcą z nami rozmawiać. Oni dalej się wychwalają, a my nie mamy odbioru. Ale oni mają znajomości, a my??? My jesteśmy hołotą, która się wiecznie czegoś czepia...
  • 2013-04-07 00:56 | Polalkholic

Re:odbiór cyfrowy

@dziejek19421
    Nie narzekaj,rzuć okiem na program naszych przyjaciół którzy są na krawędzi wojny,weź jakąś książkę-u nas nie musi być(jeszcze nie)o Wodzu

Ramowy program od poniedziałku do soboty
    wg czasu polskiego (czas KRL-D: +7 godz. do czasu polskiego)10:00 Hymn Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej
    10:02 Pieśń Generała Kim Ir Sena
    Pieśń Generała Kim Dzong Ila
    10:06 Program dnia
    10:09 Dziennik telewizyjny
    10:20 Przegląd prasy centralnej
    10:30 Program dla dzieci
    Aktywności Kochanego Wodza Kim Dzong Ila, Filmy dokumentalne, Magazyny...
    13:00 Dziennik telewizyjny
    Pogoda
    Myśli Towarzysza Kim Dzong Ila
    Aktywności Kochanego Wodza Kim Dzong Ila, Magazyn sportowy, Filmy fabularne...
    15:30 Ostatni dziennik
    Program na dzień następny
    Pożegnanie
  • 2013-04-07 13:53 | dziejek19421

Re:odbiór cyfrowy

Dobrze, że do tematu podchodzisz z humorem. Bo tylko to nam pozostało. Ja i tak oglądam przeważnie wiadomości, ale przecież nie jestem sam w domu. I jeśli ZMUSILI mnie do zakupu i przejścia na podobno "Ósmy cud świata" To chcę mieć wszystko tak jak miałem przy normalnej TVP.I to jest to z czym nie mogę się zgodzić. Pozdrawiam.