Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Katastrofa smoleńska zdewastowała polską politykę

(12)
Przez ponad 20 lat swego istnienia III RP przeżyła kilka przełomowych dla społecznej mentalności momentów, ale najważniejszym była tragedia pod Smoleńskiem. Polska polityka jest 97 ofiarą tej katastrofy.
  • 2013-04-10 11:39 | Copernicus

Posmoleńska zgroza

Jarosław Kaczyński gotów jest nawet dokonać zamachu stanu, byle tylko rządzić (ale nieoficjalnie, bez odpowiedzialności!), wsadzać do kryminału, pozbawiać praw itp., itd.... Jeśli to nie jest mentalność Targowicy, to co nią jest?
  • 2013-04-10 11:40 | Copernicus

Trzy lata...Posmoleńska zgroza

Jarosław Kaczyński gotów jest nawet dokonać zamachu stanu, byle tylko rządzić (ale nieoficjalnie, bez odpowiedzialności!), wsadzać do kryminału, pozbawiać praw itp., itd.... Jeśli to nie jest mentalność Targowicy, to co nią jest?
  • 2013-04-10 11:41 | Andrzej

Straty smoleńskie

W katastrofie zginęło wielu wybitnych ludzi, potrzebnych Polsce. To są wymierne straty. Niestety po katastrofie kraj nasz przeżył istną inwazję kłamstwa i agresji ze strony Kaczyńskiego i jego popleczników. Ale Polska otrząśnie się z tego.
  • 2013-04-10 13:12 | zet

Re:Katastrofa smoleńska zdewastowała polską politykę

Pan Macierewicz i ci wszyscy, którzy rozpętali i umacniają wrogość Polaka do Polaka, pokazują jednocześnie, jakich to faktycznie ludzi gromadziła niegdysiejsza tzw.opozycja. Oni także wówczas, nie walczyli z systemem, ale z Rodakami. Co dla społeczeństwa przyniosła ich dawna działalność i co nam oferują dzisiaj?
  • 2013-04-10 13:42 | Copernicus

Andrzeju, bardzo, bardzo obawiam się że nie. Kiedy była konfederacja targowicka? A do dzisiaj mamy naśladowców. Za każdą cenę "przewrócić" istniejącą władzę. Za każdą cenę.
  • 2013-04-10 15:08 | ziom12345678

co tu mozna dodac do polskiego sadownictwa?korupcja i krzywdzenie ludzi duze koszty zeby udowodnic niewinnosć.biedny idzie siedzieć.odsiedziałem 3 lata tylko dlatego ze niezrobilem tego o co mnie oskarzono a wyrok był niejawny i złosliwy poniewarz zajmował sie moja sprawa reporter z gazety dziennoka łódzkiego .jak tylko sad przeczytał art.w gazetach to zabronił mi aby redaktor i jednoczesnie swiadek był obecny na sali sadowej.po zlosci dostałem najwyzszy wymiar kary z tego paragrafu po mimo ze były nie jasnosci mialem rodzine i 2 dzieci.zabronił sąd nawet podac uzasadnienie wyroku do publicznej wiadomosci.a ja chciałem.nie ma sprawiedliwosci w polsce.kazdy sędzia powinien wraz z prokuratorem płacić ze swojej kieszeni za wydanie złego wyroku.wtedy by sędzia i prokurat zastanowili by sie nad oskarzeniem i wydaniem wyroku.tylko taka metoda uchwała byłaby sprawiedliwa dla sądownictwa w polsce.3 lata za darmo rozwaliło mi rodzine.życzyłbym sędziom isć do wiezienia choc na rok za NIC!!wtedy by poczuli to co ja czułem 3 lata za coś co nie zrobiłem.pozdrawiam.korupcja??napisałem tak bo kolega muj serdeczny dostał 1 w zawieszeniu za Narkotyki włamania i kradzierze i napady.zapytałem go jak to mozliwe jak 9 osób wspólników jego poszli siedziec a on nie?powiedział mi ze ojciec był ławnikiem no i ojca kosztowało go 1 nowy polonez caro.wiedział komu go kupic.wiecie komu.pozdro
  • 2013-04-10 15:09 | żyga

Politykę nie mozna dewastowaćJest ona z założenia brudna i zła jako działalnośc ludzka.A nastapila dewastacja świadomości PolakÓW.A dewastuje przewaznie jeden człowiek ,chory za którym idą troglolici i oszukanych rzesze nieświadomych.
  • 2013-04-10 15:23 | toefl

Jaką karę poniesie Lasek za swoje kłamstwa ?
  • 2013-04-10 16:16 | Wojciech

Katastrofa była emanacją dorobku solidarności. Niekompetencji, pychy, odwetu, zemsty, chciwości, bałaganu, zdrady i beznadziejnej głupoty. Oby to trafił szlag.
  • 2013-04-10 18:15 | psr18gh

Próba zmontowania zespołu, który będzie dawał merytoryczny odpór sekcie smoleńskiej pod przewodnictwem Macierewicza to kardynalny błąd Tuska. Oni na początek sprowadzą zespół do parteru a potem położą ich na łopatki. Z bandą idiotów nie będzie rozmawiał żaden poważny naukowiec, czy inżynier. W walce na demagogię oni są profesjonalistami i lepiej ich olać. Nawet, jeżeli słupki wyborcze spadną o parę procent. Większość Polaków nie jest taka głupia, aby uwierzyć w propagandę śnieżycy w upalny sierpniowy dzień. Tak stwierdził Kaczyński podczas sobotniej wizyty w Środzie Wlkp. Obraził w ten sposób Polaków którzy nie popierają PiS-u. Wprost odwrotnie, ciemny lud sekty smoleńskiej kupuje takie banialuki. Wiedział Kurski co mówi.
  • 2013-04-10 19:58 | wladimirz

Polską politykę zdewastowała bezpardonowa walka spadkobierców "S" i KrK o władzę bez oglądania się na wolę wyborców!!!

To i "prywatyzacja" mediów przez Mazowieckiego i "wojna na górze" i religia w szkole i konkordat, i "afera" Oleksego i "afera" Rywina i 'afera" przybocznych Tuska w służbach (Brochwicza i Miodowicza)mająca na celu skompromitowanie Cimoszewicza przy pomocy fałszywek Jaruckiej i "seksafera" w Samoobronie etc. etc. No i mamy to co mamy... ;-)
  • 2013-04-20 13:06 | koko

To nie Jarosław Kaczyński lecz cały nasz rząd bije się o stołek władzy, katastrofa smoleńska jest ciosem dla tych bliskich którzy tam zginęli wstydzę się polskiego rządu, jest to ekipa z przedszkola która nie dorosła by rządzić dlatego też chapią co w ręce im wpadnie świadectwem na nie udolny rząd jest co roczny problem z wałami przeciw powodziowymi a to co się stało w smoleńsku to jest kombinatorstwo i zdrada polski przez rządzących tym krajem ,same afery a za parę lat usłyszymy w wiadomościach iż Tusk siedzi w tym nie po pas lecz po szyje i nikt mu za to nic nie zrobi .Powinniśmy być ludem nowoczesnym ""