Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

siemka

(2)
2013-04-10 15:12 | ziom12345678
co tu mozna dodac do polskiego sadownictwa?korupcja i krzywdzenie ludzi duze koszty zeby udowodnic niewinnosć.biedny idzie siedzieć.odsiedziałem 3 lata tylko dlatego ze niezrobilem tego o co mnie oskarzono a wyrok był niejawny i złosliwy poniewarz zajmował sie moja sprawa reporter z gazety dziennoka łódzkiego .jak tylko sad przeczytał art.w gazetach to zabronił mi aby redaktor i jednoczesnie swiadek był obecny na sali sadowej.po zlosci dostałem najwyzszy wymiar kary z tego paragrafu po mimo ze były nie jasnosci mialem rodzine i 2 dzieci.zabronił sąd nawet podac uzasadnienie wyroku do publicznej wiadomosci.a ja chciałem.nie ma sprawiedliwosci w polsce.kazdy sędzia powinien wraz z prokuratorem płacić ze swojej kieszeni za wydanie złego wyroku.wtedy by sędzia i prokurat zastanowili by sie nad oskarzeniem i wydaniem wyroku.tylko taka metoda uchwała byłaby sprawiedliwa dla sądownictwa w polsce.3 lata za darmo rozwaliło mi rodzine.życzyłbym sędziom isć do wiezienia choc na rok za NIC!!wtedy by poczuli to co ja czułem 3 lata za coś co nie zrobiłem.pozdrawiam.korupcja??napisałem tak bo kolega muj serdeczny dostał 1 w zawieszeniu za Narkotyki włamania i kradzierze i napady.zapytałem go jak to mozliwe jak 9 osób wspólników jego poszli siedziec a on nie?powiedział mi ze ojciec był ławnikiem no i ojca kosztowało go 1 nowy polonez caro.wiedział komu go kupic.wiecie komu.pozdro
  • 2013-04-11 23:12 | camel

Re:siemka

Zostałeś skrzywdzony? Jesteś niewinny? Walcz o rehabilitację, o zatarcie wyroku, ale rób to poprawnie, bo tylko wtedy masz szansę na skuteczność. Nie spamuj knajackim językiem po forach, bo to nic nie da. Nikt nie uwierzy w niewinność osoby posługującej się językiem marginesu społecznego. Załóż stronę na Facebooku, opisz sprawę dokładnie, poprawną polszczyzną, dołącz zdjęcia i dokumenty, zacznij zbierać wokól tego zainteresowanych (sam dołączę). Dużo pracy przed tobą. Wykonaj ją a będziesz miał szansę. "Siemka" i "ziom" niczego ci nie załatwią, bo tych tu nie spotkasz. Oni zresztą słabo i niechętnie czytają.