Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

BEZWZGLĘDNI MANIPULATORZY

(4)
2013-04-12 15:27 | black jack
Jest bardzo źle. Nie powinno być nikomu do śmiechu - wyznawcy Jaroslawa Mądrego nie spoczną puki nie wywołają zamieszek, które państwo będzie musiało spacyfikiować. Podjudzają i tylko na to czekają. Nareszcie będą mieli potwierdzenie tego, że - "oni są tam gdzie stało ZOMO" . Patrzę na Hofmana i widzę cynizm i rozbawienie - kłamiemy w żywe oczy, odwracamy kota ogonem (teraz jak nie wierzysz w zamach to ty jesteś sektą smoleńską) - i co nam zrobicie? Wystarczyło posłuchać bardzo (kiedyś) dowcipnego Pana Pietrzaka wywrzaskującego w amoku z trybuny, że tych zdrajców trzeba obalić siłą - jedno skojarzenie - wiec hitlerowski. Inny mądry Pan mieniący się być poetą tez nawołuje do ofiary krwi. To wszystko eskaluje w konkretnym kierunku. Czuję, że zaczyna nas oblepiać jakaś śmierdząca, gesta, paraliżująca maź w którą wpychają nas bezwzględni manipulatorzy, - oni naprawdę pójdą po trupach po władzę i wyszykują nam takie państwo, że Węgry z Orbanem będą dal nas niedosięgnionym wzorem demokracji...