Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WADLIWA DEMOKRACJA !

(1)
2013-04-18 16:43 | dziejek19421
Słyszeliście coś o takiej demokracji? Ja też od paru dni. W piątej edycji indeksu demokracji. Polska zajęła 44 miejsce na 167 państw. Kategorie są cztery. W pierwszej pełnej demokracji, znajduje się 25 państw. W drugiej: wadliwej 54 w tym Polska. Następnie dem.reżimów hybrydowych i dem autorytarna. Kto to wymyślił i jak to się ma do rzetelnej oceny i jakie są kryteria tej oceny nie wiadomo. Wiedzą tylko oni. I to wystarczy. Większej głupoty poza większym i mniejszym złem nie słyszałem. Okazuje się, że nie tylko w Polsce są durnie, którzy coś mają do powiedzenia. I jest to niestety smutna prawda...