Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powstanie w getcie warszawskim

(3)
Czy Polaków pociąga rywalizacja w cierpieniu?
 • 2013-04-18 22:26 | Psycholog

  czy doczekamy się rocznicy powstania w Grodnie ?

  w miarę jak świadomość o tym co się działo w latach 1939-1942 w Grodnie, w Skidlu, Zborowie, Lubomli, Kolomyi, Rozyszczach, Izbicy, Stiepaniu, Byteniu i Uscilugu staje się coraz bardziej powszechna, tym większe szanse na to aby Polacy we właściwy sposób ocenili, czy w wystarczający sposób pomogli Żydom. To nie dobrze, że przekaz o tych wydarzeniach jest całkowicie przemilczana w programach nauczania szkół średnich. Na szczęście dzięki internetowi, już 11,2% młodzieży wie, jak należy pomagać Żydom (jak donosi w ostatnim badaniu G Wyborcze)
 • 2013-04-19 04:17 | michrich

  Re:Powstanie w getcie warszawskim

  Na szczęście dzięki internetowi, już 11,2% młodzieży wie, jak należy pomagać Żydom.
  ***
  W czym? poco? i jak?
 • 2013-05-08 11:21 | Danuta Bujak

  Re:Powstanie w getcie warszawskim

  CIERPIENIE JEST CIERPIENIEM I NIE MOŻNA TU MÓWIĆ W ODNIESIENIU DO ŻADNEGO NARODU O RYWALIZACJI.
  ABSURDALNYM JEST SĄDZIĆ,ŻE CZŁOWIEK PRZYZWYCZAI SIĘ KIEDYŚ DO CIERPIENIA , A GDYBY KORZYSTAŁ Z TEGO STAŁBY SIĘ JAK "RZECZ".
  TO NIE JEST,PRZEPRASZAM "Masochizm".!!!