Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czarci sen

(3)
2013-04-19 01:03 | Polalkholic
Sen krótki,treściwy i wyrazisty,którego realność wzmogły kośćielne dzwony,oznajmiając że nadszedł kolejny grzeszny dzień którego być może powinienem się wstydzić.
Premier Palikot w dniu przejęcia stanowiska od D.Tuska,w świetle tel.kamer przed budynkiem Sejmu rzucił krzyżem zdjętym z sali sejmowej w kierunku Jarosława K.(który to nie uzyskał w wyborach wymaganego minimum)doprowadzając tym czynem do rozruchów w całym kraju
,podsycanych przez zaprzyjaźnione J.K.bojówki radiowo-smoleńskie i wszechpolskie.
Zatrwożony sytuacją wymykającą się z pod kontroli Prezydent,na prośbę Kościoła wprowadza stan wojenny i otacza ochroną zagrożone w mniemaniu hierarchów mienie Kośćioła.
W wyniku tych działań artykuły pierwszej potrzeby zostają dysrybuowane wyłącznie przez wyznaczone do tego parafie w asyście wojska, gwarantując wedle zapewnień biskupów ich sprawiedliwy podział.
W tym momencie nadbiegam Ja,kierując się w stronę wrogich tłumów okupujących kruchtowe stołówki,wydzierając się i dzierżąc atrybut świeckiej rewolty,czyli metrowy penis symbolizujący przemiany gwarantowane w kampani wyborczej przez Palikota.
Ku mojemu zaskoczeniu,moja szarża wzbudza salwy śmiechu wśród zebranych na parafialnym dziedzińcu,zdezorientowany obracam się za siebie i widzę że jestem sam,ci którzy biegli za mną znikneli i zamilkneli.
Budzę się z ulgą i poczuciem winy,ale kośćielne dzwony nasuneły mi oczyszczającą myśl,aby treść snu powierzyć spowiednikowi.
Być może fantazje te nie były przeznaczone dla mnie tylko przez niechlujność czarciego DJ-a nośnik pzeznaczony na tę noc z moimi ulubionymi fantazjami seksualnymi przez pomyłkę trafił do odtwarzacza Jarka K. lub Antka M.obarczając mnie wielką odpowiedzialnośćią jako depozytariusza boskiego planu.
Jednak po solidnym śniadaniu trwoga mineła,choć trapi mnie myśl czy aby nie zaplanować długofalowych zakupów.

• 2013-04-19 13:31 | zet

Re:Czarci sen

Nie obżeraj się na noc.
  • 2013-04-21 10:19 | Polalkholic

Re:Czarci sen

Dzięki za troskę @zet,ale więcej odkładam jak zjadam z powodu ciężkich czasów które nadchodzą.
    Niepokoje które przewiduję zmusiły mnie do zdobycia broni-bez obawy,mam na myśli kośćielne wdzianko.
    Po licznych obserwacjach i wywiadach doszłem do wniosku że to zacne odzienie pozwoli mi przetrwać w duchowych objęciach kobiet,które z należnym pietyzmem i oddaniem pielęgnują te bliskie Bogu przyjaźnie-tak,też na to wpadłem,a chodzi o wiek szacownych Pań,jednak małe potrzeby w czasach kryzysu wychodzą raczej na plus.
    Jedynej rzeczy której się poważnie obawiam to zagrożenie ze strony mężczyzn-każdej orientacji,dlatego nie odrzucam żeńskiego klasztoru gdzie w przypadku wpadki cierpiałbym zgodnie z przeznaczeniem.
    Pozdrawiam