Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

E-Biznesy

(3)
2013-04-19 12:43 | nobless
1. Banners Broker
2. Bank On Traffic
3. GlobalPubliCash


Ad.1 Banners Broker International jest brokerem witryn reklamowych oraz ruchu na internecie. Nie jest firmą reklamową ani nie zabiega o zlecenie reklam od żadnych firm.
Oferuje dostęp do reklam internetowych firmom zainteresowanym poprzez ich witryny ale nie biorą udziału w rzeczywistym procesie oprócz udostępnienia kontaktu do brokera który się tym zajmuje.

Proces zarobku polega na wykupieniu takowego miejsca od Banners Broker , które potem my posiadamy a ludzie z całego świata wchodzą w reklamy na różnych stronach [ nie są podane żeby ludzie specjalnie nie wchodzili i nie zawyżali wyników tylko był obiektywne , aczkolwiek mogę podesłać stronę z takową reklama bo czasem po zbadaniu elementu na niektórych stronach można wyczytać , że jest ona z Banners Broker]
Te miejsca u nas na stronie pojawiają się jako różnokolorowe Panele.
• Żółty 20$
• Purpurowy 60$
• Niebieski 180$
• Zielony 540$
• Czerwony 1620$
• Czarny 4860$
• Prestige 14580$
Każdy z tych paneli jest wart różną kwotę przez co w różnym czasie się zamyka.
Przykład
Żółty panel wart jest 20$ , są dwa sposoby kwalifikacji 100% oraz 50% , ustawiając na 100% po zakończonym cyklu czyli nabiciu 20$ nie dostajemy pieniędzy ale za to nasz panel nam się dubluje , czyli zamiast jednego mamy dwa . W przypadku 50% zostaje nam 1 panel i połowa pieniędzy trafia na nasze e-konto w programie tzw. E-wallet.
Analogiczna sytuacja jest do innych kolorów tyko ich czas zamykania jest dłuższy.
Nie będe przytaczać tu więcej przykładów gdyż tylko opisuję działanie jak moglibyśmy zarabiać. Dodam , że kupno panelu wartego 20$ kosztuje nas zawsze połowę to samo tyczy się wyższych paneli np purpurowego wartego 60$ , który dokupujemy za 30$.
Dodam także , że na start kupuję się pakiet , dzięki któremu zaoszczędzimy a nie musimy kupować każdego panelu z osobna. Oczywiście nie musimy kupować paneli z wyższej półki. Możemy pozostać na niższych.

Ad 2. Bank On Traffic Jest to klon Banners Broker i działa na tej samej zasadzie , różni się tylko interfejsem i paroma drobnymi zmianami. Ceny oraz szybkość zamykania paneli jest inna. Nie będę sie tu rozpisywać tam np panel najmniejszy nazwany "Starter" a nie "Yellow" Ma wartość 100$.
Typowe Panele Starter
Ad 3. GlobalPubliCash Program oparty jest na przekazywaniu darowizn, uczestnictwo w programie tylko za zaproszeniem.
Główne cechy programu:
- minimalna wysokość pierwszej darowizny 10$ (wkład około 30 zł bez późniejszych dopłat)
- program działa w systemie dwójkowych czyli wprowadzamy tylko dwie osoby i nikogo więcej.
- darowizny otrzymywane bezpośrednio bez żadnych pośredników
- w pełni automatycznie kontrolowany przepływ darowizn
- brak jakichkolwiek opłat za korzystanie z programu i obsługi
- 3 poziomy matrycy

1. Srebrny - kwota wejścia do matrycy 10$ maksymalna kwota darowizn 3840$
2. Złoty - kwota wejścia do matrycy 250$ z zarobków w systemie maksymalna kwota darowizn 195341$
3. Diamentowy - kwota wejścia do matrycy 9999$ maksymalna kwota darowizn 745284$

Program obsługuje : PayPal , STP , LR , Payza , Konta bankowe

Tak , jest to program typowo partnerski polegający na budowaniu struktury. Pieniądze są wpłacane bezpośrednio na konta uczestników , tak więc nie ma szans na straty finansowe.Kosz to zaledwie 30 zł a to nie majątek a korzyści jakie niesie ten program mogą poprawić komfort naszego życia. Zapraszamy tylko 2 osoby i na tym kończy się nasza praca polecania programu , nie byłem zwolennikiem tego typu programów ale trzeba być otwartym na nowe wyzwania nie można stać w miejscu lub działać tylko w jednym programie bo to droga donikąd .
Link do webinaru:


Webinar nagrany: Webinar
Prezentacja Systemu: PREZENTACJA SYSTEMU
 • 2013-04-19 13:15 | nobless

  Re:E-Biznesy

  Zapomniałem dodać linki a nie hiperłącza.
  Zapraszam do dalszego kontaktu na gadu_gadu 6007182 bądź skype bartus_dgm
 • 2013-04-20 20:04 | camel

  Re:E-Biznesy

  Ludzie, co myślicie o takim zarabianiu w sieci? Przecież te systemy nie mają żadnego sensu czy znaczenia gospodarczego, są czystą spekulacją a najczęciej po przeanalizowaniu, okazują się zwykłym oszustwem. Znajdzie się z pewnością wielu ludzi, którzy dadzą się skusić niezrozumiałymi wyliczeniami i poważnie brzmiącym bełkotem ze sprytnie wymyślonymi określeniami "złoty", "diamentowy" etc.

  Czy jednak należy pozostawić takie rzeczy żywiołowi? W takim razie dlaczego ograniczać działalność kasyn albo ścigać oszustów? Niektórzy (oszuści) bywają nie mniej twórczy. Zresztą... państwo polskie chyba odstąpiło od ścigania oszustw pod naciskiem społecznym? Wg ludowej mądrości każdy oszukany sam tego chciał, okazał się idiotą, to że dał się oszukać jest jego winą, został ukarany za pazerność czy co tam jeszcze ludowa moralność nam serwuje jako usprawiedliwienia.