Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawo jazdy

(1)
2013-04-21 22:22 | julita
Witam Was bardzo serdecznie,dawno mnie tutaj nie było.Jestem ciekawa kto na tym skorzystał,że aby zdać prawo jazdy w szczególności teorie-to nie wiem kim trzeba być...?"alfą i omegą" pytania są trudne....Dołozyli pytania do pytań ze starych testów.Prosze nie odpisywać przeczytaj Kodeks Drogowy...zapłaciłam za kurs 1600 zl,znam odpowidzi ze zrozumieniem ze starych testów, wiem jak poruszać się na drogach itd....Uważam,że prawo jazdy powinno sie zdawać tylko i wyłącznie praktyką podczas,której jak mówi przysłowie trening czyni mistrza.Co najważniejsze,nie jeżdze na pamięć jak wiekoszość kierowców.Przepraszam,ale jestem zbulwersowana!Odpowiedzi na pytania z teorii nie znają wszystkich instrktorzy a co mają powiedzieć kursanci.Szczerze prawo jazdy jest mi niezbedne, a jestem załamana i myśle,że nie ja jedna.Wydaje sie tyle pieniędzy a tak ciężko zdać-to jakiś koszmar....Ten kto podpisał ustawę niech to wreszcie zmieni na stare testy....Poza tym krzyżówki w testach są nie potrzebne bo kursant powinien uczyć sie ich podczas jazdy przede wszystkim podczas jazdy!!!...Nasz kraj z każdej strony utrudnia rodakom życie.Nakład powinien być na praktyke.Ponadto w nowym testach np pytnie Co to jest masa całkowita samochodu?Masa rzeczywista...?i wiele innych beznadziejnych pytań, które są tak skonstruowane,że moża zwątpić....Pozdrawiam wszystkich,którzy właśnie są w trakcie robienia prawa jazdy.... Nadmieniam,iż w USA czy Anglii zdają normalnie ludzie.Tylko prosze nie pisać jedż do Anglii...Pozdrawiam