Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co dalej z Pośrednikami?

(1)
2013-04-23 15:48 | WSPON
"Dopuszczenie do zawodów nieruchomościowych ludzi, którzy nie mają odpowiedniego przygotowania, może w niedługiej przyszłości spowodować liczne ludzkie tragedie, za które nie będzie komu odpowiadać. Tym bardziej, że powszechnie wiadomo, jak opieszałe i niewydolne jest polskie sądownictwo. Mieszkania czy domy to nierzadko majątek całego życia, dlatego stowarzyszenia i federacje gromadzące pośredników i zarządców z determinacją walczyły, by zawód ten mogły wykonywać"
http://wspon.org.pl/posrednicy-zderegulowani/