Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

pies, czyli kot, czyli do pana Staszka z wyrazami uwielbienia

(1)
2013-04-23 21:55 | joanna600
Chciałabym Panie Staszku ( piękne imię)
szczególnie gorąco podziękować za inteligentną obecność na łamach "Polityki" i Pańskie komentarze do wydarzeń bieżących w Polsce. Moja rodzina czytała pismo "od zawsze" i nie brakowało w niej mądrych ludzi, ale na Pana felieton czekam i rozluźnia mi się ten skurcz nerwowy, który mi się regularnie pojawia przy oglądaniu, lub czytaniu wiadomości o Polsce, z perspektywy 4 krajów, w których aktualnie żyję i pracuję. Dzięki wielkie, że utrzymuje mnie Pan w przekonaniu, że Polacy wciąż są fajnymi,inteligentymi ludźmi (żeby nie było-znam paru innych). Pozdrowienia najserdeczniejsze z serdecznych.
I jeszcze P.S. Jakby Pan kiedyś potrzebował opieki dla psów i kotów, albo niepsów i niekotów, to zgłaszam się "od ręki", na wódeczkę i pogaduszki też. Dzięki raz jeszcze za przyjemność (pośrednią) obcowania z Panem