Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawo-Jazdy-Koszalin

(1)
2013-04-25 23:52 | adam_janecki
Witam mam do zaoferowania prawo jazdy każdej kategori z wpisem do rejestru danych koszt prawa jazdy jest wycenione na 2000zł zgodnie z rokiem 2013,wystarczy wysłac dane na podany email oraz aktualne zdjęcie lub skan dowodu osobistego.Oferujemy prawo jazdy bez zbędnych i stresujących egzaminów i badań lekarskich jest to w pełni legalna działalnośc.W okresie pięciu dni roboczych otrzymane prawo jazdy w punkcie wydziału komunikacji w swoim rejonie więcej informacji proszę kierowac na podany email :adam_janecki@o2.pl.Lub na numer telefonu 516-411-542 pozdrawiam i polecam Firma Adam Janecki P.J.