Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SZEŚCIOLATKOWIE W PLECAKI. !!!

(5)
2013-04-27 18:14 | dziejek19421
W/g. mnie powstaje problem: Otóż chcą nasze maluchy obarczyć plecakami i wysłać do (szumnie nazywanych) SZKÓŁ. Najśmieszniejsze jest, to, że powołują się na (dobrze zorganizowane) szkoły zachodnie. Pomijając fakt, że w tych naszych szkołach nauczyciele nie mają, żadnego programu nauczania, to jeszcze dochodzi fakt, że te nasze maluszki, będą musiały kroczyć, często kawał drogi, z ciężkim plecakiem do szkoły. A tam będą poniżane przez wszystkich ( nie wyłączając nauczycieli)za to, że nie nadążają z programem. Takie dziecko, już na wstępie nabierze niechęci do całej naszej edukacji. Takie dziecko, już od najmłodszych lat będzie uczone : JAK TU KOMBINOWAĆ. I ani dzieciństwa. Ani młodości. Bo życie w ciągłym stresie niczego nie uczy, a tylko zniechęca do życia. I tak nam nasi "uczeni" deprawują młodzież. Bo jak to inaczej nazwać???
  • 2013-04-28 12:45 | zet

Re:SZEŚCIOLATKOWIE W PLECAKI. !!!

Tak....tylko nieszczęścia czatują na biedne dzieciątka,sześcioletnie. Te, nasze maluszki będą musiały kroczyć, często kawał drogi bez rodzica, nieść samodzielnie plecak /tornister/ z książkami, pewnie ciężki. Kiedy już zmęczone dotrą do szkoły, w zamian radosnego powitania, spotka ich poniżenie i kpina ze strony nauczycieli,którzy czekają na takie okazje,by dokuczać milusińskim, zamiast ich czegokolwiek nauczyć.
    Dość dobrze wprawieni w dokuczanie najmłodszym są Anglicy. Tamtejsze pociechy już od 5-tego roku życia są wysyłane do szkoły, by być obiektem kpin ze strony nauczycieli.
    Szanowny dziejku, nieśmiało zaproponuję, nie pal tych ziół, bo szkodzą.Albo zmień dietę,zanim całkowicie zatrujesz organizm.
  • 2013-04-28 16:55 | dziejek19421

Kochany ZET-cie. Szkoda, że nie zrozumiałeś mej intencji. Tu chodzi, o to, że nie ma programy do nauczania dla tych maluszków. Nie ma szkół przystosowanych dla tych niczego nie spodziewających się dzieci. Nie pozbawiajmy dzieci dzieciństwa. Nie wciskajmy ich na siłę w świat (zepsuty) dorosłych. One jeszcze na to nie zasługują. W Holandii od 4ech. Nie rozumiem twej ironii. Ja bronie dzieci, a ty bronisz niedouków, którzy chcą doprowadzić kraj (młodzież) do swego poziomu. Dlatego nie dziwię się, że nie widzisz różnicy między naszą edukacją a edukacją zachodnią. A na ten temat coś wiem (z autopsji) jeśli wiesz co to znaczy. Mam tam dzieci i wnuki i wiem, że oni się z nas śmieją na te rewolucyjne posunięcia. Niech każdy pali to, od czego mu przybywa. Mi to nie przeszkadza, w porównaniu... Trzymaj się ZET-ku nawet się nie gniewam, w myśl zasady, że na nieświadomych się nie gniewa. Pozdrawiam...
  • 2013-04-28 18:40 | zet

"Mam tam dzieci i wnuki i wiem, że oni się z nas śmieją na te rewolucyjne posunięcia."

Nie będziesz miał mi za złe, jeśli powiem,że się nie dziwię. Mają powody...
  • 2013-04-28 21:29 | dziejek19421

I Tu w 100% się zgadzamy...