Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Hitler cz.II

(2)
2013-05-07 11:47 | Danuta Bujak
Czy zgadzasz się z twierdzeniem, że hitler jako człowiek miał tzw.charyzmę czyli to czego wszyscy szukamy w innych(coś raczej POZYTYWNEGO)?
Bo moim skromnym zdaniem raczej nie!!!
  • 2013-05-07 22:02 | camel

    Re:Hitler cz.II

    Co?

    Danusiu, albo masz coś do powiedzenia ...albo nie. Rzucanie w powietrze nieprzemyślanymi tematami nie wróży tobie dobrze na tym forum.

    Rada: daj najpierw coś od siebie. Opisz woją wiedzę na ten temat i zaprezentuj swoje przemyślenia, wtedy może ktoś podchwyci i zechce cię nieco poedukować lub podjąć dyskusję. Teraz nie istniejesz. Czy rozumiesz radę?