Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wymiar Globalny Zanieczyszczeń.

(2)
2013-05-07 11:50 | Danuta Bujak
Czy wymiar globalny zanieczyszczeń leży u podstaw człowieczeństwa , jakoby że społeczeństwo przenika od wielu lat schemat jaki został podany w Biblii-"Czyńcie sobie Ziemię poddaną", czy też po prostu w pewnych krajach na danym obszarze ludzie na tym "zyskują"?
  • 2013-05-07 21:59 | camel

    Re:Wymiar Globalny Zanieczyszczeń.

    Trochę trudno dojść, co rozumiesz przez "wymiar globanlny zanieczyszczeń", ale wedle najlepszego zrozumienia chodzi tobie o bałaganiarstwo ogólne i niszczenie środowiska naturalnego w szczególności. Nie, nie jest to coś, co leży u podstaw człowieczeństwa. To jest wynik niskiego ucywilizowania społeczeństw, nie zwracających uwagi na takie "drugorzędne" zjawiska, jak czystość czy porządek, nie wspominając już o ochronie przyrody czy środowiska. Nie jest to schemat biblijny, tylko efekt życia wielkich mas ludzkich na ograniczonych obszarach i/lub rabunkowej gospodarki zasobami.