Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Eutanazja!!!

(3)
2013-05-07 11:52 | Danuta Bujak
Skąd się wzięła eutanazja?
Czy tak naprawdę jesteśmy społeczeństwem okrutnym czy też to PAŃSTWO narzuca pewne normy, regulacje ; czy też schematy ideowe , ideologiczne, czy też myślowe.?
 • 2013-05-07 21:54 | camel

  Re:Eutanazja!!!

  Eutanazja jest uznaniem podmiotowości człowieka, oddaniem władzy nad jego życiem jemu samemu. Odmawiając eutanazji ze względów religijnych stajemy się okrutnym społeczeństwem, to prawda. Jesteśmy też społeczenstwem prymitywnym, wodzonym na manowce przez kościół, żerujący na głupocie starszego pokolenia. Kościół wspierany jest w swoim parszywym dziele przez obecne państwo, usiłujące narzucić nam katolicki obraz świata, jako jedyny i prawdziwy. Nie dajmy się!!!
 • 2013-05-08 00:54 | lonefather

  Re:Eutanazja!!!

  Też tak myślę ... Moje jest moje życie i tylko ja mam prawo o nim decydować kierując się soim systemem wartości ... Ktoś ma inny ... Dla mnie to nie problem, nich się kieruje swoim, ale nie wolno...

  LUDZIOM MYŚLĄCYM INACZEJ NIZ JA WYMUSZAC NA MNIE, ŻEBYM POSTĘPOWAŁ JAK ONI UWAŻAJĄ