Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niepełnosprawni w Polsce i na świecie!!!

(2)
2013-05-08 10:23 | Danuta Bujak
Czy zastanawialiście się dlaczego traktuje się niepełnosprawnych w dzisiejszym świecie jako osoby które są 'nieużyteczne".
JAK MOŻNA TAK ROBIĆ!!
NIEPEŁNOSPRAWNI POWINNI BYĆ TRAKTOWANI JAK INNI A NIE RZUCANI NA DRUGI PLAN.

DLACZEGO CIĄGLE SIĘ O NICH ZAPOMINA!!

CZY TEN ŚWIAT MUSI MIEĆ "UTOPIĘ" ,KTÓRA POLEGA NA TYM,ŻE WSZYSCY NA ŚWIECIE MAJĄ BYĆ ZDROWI- TO JEST CHORE.
  • 2013-05-08 18:18 | edmund

Re:Niepełnosprawni w Polsce i na świecie!!!

Niepelnosprawność w Polsce jest traktowana przez urzędy przedmiotowo,nie uwzględnia się jej przy wnioskach o ulgi w kolejkach np.do lekarzy,czy w urzędach władz terytorialnych.I to nie ludzie są winni,a ustawodawca i najwyżsi urzędnicy państwowi.Nie wspominam o barierach architektonicznych będących udręką dla osób bez kończyn dolnych,czyli po ludzku nóg.Jestem właśnie w takiej sytuacji,a powinienem zarejestrować się do lekarza laryngologa i niestety nie mogę,bo dojazd wózkiem jest niemożliwy,słuch mi się pogarsza,no i jestem bezradny.To jeden z wielu wątków,jest ich więcej.