Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak TV Republika walczy o widza

(5)
W Europie cywilizacja życia toczy wojnę z cywilizacją śmierci, Polskę dławi cenzura. Na szczęście jest TV Republika, która po próbnym rozruchu w Internecie rozpoczęła pełne nadawanie.
 • 2013-05-09 10:43 | żyga

  republika

  Solorz zrobil kase w niejasnych okolicznościach i był posądzany o agentur...........e.Sa faceci ,którym kasa zamydla mózg.Co ma na sumieniu że chce przypodobac się skrajnej prawicy/?A może to pierwsze i popelnił błąd bo atak na niego z lewa wyśc może bokiem.
 • 2013-05-09 11:33 | pytajnik

  Re:Jak TV Republika walczy o widza

  No! I w końcu może będzie jakiś pluralizm medialny w tym kraju.
 • 2013-05-09 21:18 | bever

  Re:Jak TV Republika walczy o widza

  ogladalem w internecie kilka pierwszych dni i zawiesilo sie
  - jest tak duza ogladalnosc.
  ciekawie, inne twarze inny punkt widzenia swieze spojrzenie i nie ma sztampowego jezyka jaki dominuje w oficjalach, nie ma nowomowy i myslenia inaczej. za komuny tak mowiono dzis troche inaczej ale urabianie mozgu idzie w najlepsze, wiec jesli jestes z umyslem niezaczadzonym wysluchaj moze troche prawdy poznasz, mozesz sie niezgadzac ale zobacz
 • 2013-05-11 15:15 | Danuta Bujak

  Re:Jak TV Republika walczy o widza

  MOIM SKROMNYM ZDANIEM TV REPUBLIKA TO "POMYŁKA W ROZRYWCE" JEŚLI TAK TO MOŻNA NAZWAĆ- TO DUŻA ILOŚĆ LUDZI TAM PRACUJĄCYCH Z "DUŻĄ KASĄ".
  TO CZYSTY KAPITALIZM,CZYŻ NIE?
  CZYŻ NIE DO TEGO DĄŻYLIŚMY W POLSCE?
  CZYSTA DEMOKRACJA?>>>>>>>>.........

  JA JESTEM PRZECIW!!!!

 • 2013-05-11 20:39 | edol

  ale Danusiu

  nie musisz się wydzierać z capsem!