Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WIELKIE KONCERNY NAFTOWE NA ŚWIECIE A GAZ ŁUPKOWY W POLSCE???(ŚWIAT;EUROPA)

(1)
2013-05-11 14:52 | Danuta Bujak
W DZISIEJSZYM ŚWIECIE KORZYSTA SIĘ ZE ŹRÓDEŁ WPROST Z GŁĘBI MORZA, OCEANU LUB ZIEMI.

ZASTANÓWMY SIĘ PRZEZ CHWILĘ NAD WIELKIMI KONCERNAMI NAFTOWYMI -TAK JEST ,ŻE KRAJE BOGATE JAK ARABIA SAUDYJSKA CZY TEŻ U.S.A KORZYSTAJĄ Z WYDOBYCIA NAFTY NA OGROMNĄ SKALĘ.

A GAZ ŁUPKOWY W POLSCE?

GDYBY ZOSTAŁ TEN SUROWIEC ZNALEZIONY W POLSCE(GAZ ŁUPKOWY) CZY POLSKA BY DUŻO SAMA NA TYM ZYSKAŁA? A MOŻE TAK NAPRAWDĘ FIRMY ,KÓRE ZAJĘŁY BY SIĘ TĄ KWESTIĄ(KWESTIĄ GAZU ŁUPKOWEGO0 BY NA TYM ZYSKAŁY BARDZIEJ NIŻ SAMO PA,ŃSTWO POLSKIE.

FAKTEM JEST, ŻE U.S.A PRZEBYŁO BARDZO DŁUGĄ DROGĘ BY STAĆ SIĘ "HEGEMONEM" ŚWIATOWYM, POLSKA PRÓBUJE DOGONIĆ INNE KRAJE - TE KTÓRE SĄ BOGATE.

MAM DO WAS PYTANIE: CZY DZIĘKI GAZOWI ŁUPKOWEMU DOGONIMY CHOĆBY EUROPĘ(NIE CHODZI MI TU TYLKO OM UNIĘ EUROPEJSKĄ)............