Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

MONARCHIA W HOLANDII I WLK.BRYTANII(ABORCJA,EUTANAZJA)!!!

(1)
2013-05-11 15:00 | Danuta Bujak
HOLANDIA I WLK.BRYTANII TO KRAJE, GDZIE ŻĄDZI MONARCHIA.
HOLANDIA TO PRZYKŁAD DOŚĆ KONTROWERSYJNY,GDYŻ JAK WIEMY OD WIELU LAT ZEZWALA SIĘ TAM NA "ABORCJĘ I EUTANAZJĘ".JEST TO MONARCHIA BARDZO NIEZALEŻNA I NIEPODLEGŁA PODOBNIE JAK DZIAŁAJĄCY TAM PARLAMENT.
JEDNAK CZY ABY NIE MONARCHOWIE , PARLAMENT I CAŁY TEN KRAJ NIE PRZESZEDŁ "SIEBIE"- DOPUSZCZAJĄC SIĘ "ZABIJANIA NA ŻĄDANIE",JEŚLI TAK TO MOGĘ NAZWAĆ?

CZY TAK NAPRAWDĘ ABY HOLANDIA CZY INNY MONARCHIJSKI KRAJ ŻEBY SIĘ WYRÓŻNIAĆ, BYĆ BOGATYMI,LIBERALNYMI I "WYZWOLONYMI" MUSI SIĘGAĆ PO TAK "DRASTYCZNE ŚRODKI JAKIM JEST ZABIJANIE'?

W WLK.BRYTANII MAMY RÓWNIEŻ DO CZYNIENIA Z KWESTIĄ RÓWNIEŻ "ABORCJI".

A MOZE TO PO PROSTU PRZYPADEK?

CO WY NA TO?