Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Podsumowanie dnia-TV Republika

(1)
2013-05-15 02:15 | templar cross
Polecam panstwu ten tytulowy program w ktorym wystapili,Pani Joanna Lichocka i Pan Wojciech Szacki.Reprezentujacy "Polityke"P.Szacki przedstawil sie jako kompletny amator ktory nie potrafi poskladac kilku slow,jego belkot,brak profesjonalizmu,jak i trema,lub co zauwazylem, obrona rezymu ktory obecnie rzadzi Polska stawia go w stylu poprzedniej epoki totalitaryzmu.
Rozumie taka postawe redaktora,poniewaz jak wiekszosc tych "wygodnych"dla klanu rzadzoncych czerpie z tego przywileje...cos w rodzaju "pani"ktora nie prowadzi sie jak wiekszosc z nas,ale jak to powiadaja pieniadz nie smierdzi.
Wracajac do amatorskiego reportera,tu bazuje na belkocie jego wypowiedzi,brak starannego przygotowania do tematu...przypomina mi on swoja glupota wywiad z programu ABC-Nightline,ktory prowadzil przez dlugie lata Ted Kopple,z przedstawicielem ruskiej ambasady w Washington- otoz tem rusek tez byl takiego kalibru,a co najwazniejsze potrafil sam z siebie smiac sie.
Pan Szacki to tylko mizerny amator,dlatego zastanawia mnie dlaczego redakcja wyplaca mu pieniadze za tak martwa prace,nie wspominam juz o braku charyzmy.
Wyjechalem z Polski ponad 30 lat temu i nigdy nie sadzilem ze srodowisko "dziennikarskie"jest tak marnie reprezentowane,takich "szackich"jest wielu.