Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie jestesmy na wojnie

(2)
2013-05-15 05:39 | templar cross
...podane do wiadomosci,autor Pan Marek Ostrowski
"Dziś nie ma wojny. Prezydent Barack Obama nie ma tak dobrych stosunków z prasą jak Lincoln. A chociaż z powodu zamachów terrorystycznych, władze stale zachęcają do czujności, rząd na pewno nie powinien inwigilować dziennikarzy. Ta historia nie wyjdzie Obamie na dobre."
Panie Marku,prosze pamietac,ze:
Obama spi w jednym lozku z AP,ABC,CBS,NBC,NPR,NEW YORK TIMES,CNN I POLEGA NA NICH,poniewaz od nich zalezy jego "wladza"
Porownanie Obama do Lincoln,to brak znajomosci historii czasow wojny ktora Lincoln wygral,a te kilka slow panskich swiadcza o kompletnym braku wiedzy w temacie.
Wracajac do "masaii"Obamy ktore to media tak pokszywdzone przez prezydenta Pan oplakuje...mam na pocieszenie dobra wiadomosc,im wlos z glowy nie spadnie,aby ktos taki jak Pan zrozumial te ostatnie slowa,prosze odrobic prace domowa,wtedy moze efekt co pan opisuje bedzie bardziej zrozumialy.