Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zaginiony świat gigantów?

(3)
2013-05-16 09:35 | agnieszka32011
Odkrywca, badacz, archeolog Jonathan Gray poruszył dość kontrowersyjny temat dotyczący istnienia gigantów – „Zaginiony świat gigantów” - The Lost World of Giants. Autor przemierzył świat zbierając dowody na istnienie misteriów starożytności zwłaszcza w poszukiwaniu skamielin, które udowodniłyby niedowiarkom o istnieniu ludzi, o niebotycznych rozmiarach, ludzi którzy pojawili się już dawno temu.
Czy możemy sobie wyobrazić, że istniały na ziemi kangury, które były wielkości hipopotamów, gdzie ich głowy miały ponad metr długości? Owce miały rozmiary współczesnych koni. Żaby miały 2 do 3 metrów długości, z głowami półmetrowej długości i ze szczękami potężniejszymi od tych, jakimi się mogą poszczycić współczesne bawoły. Znaleziono skamieliny orłów, które miały rozpiętość skrzydeł sięgającą 13 metrów a ich wysokość wynosiła 4 metry. Podczas gdy raki miały 2 metry długości.
Autor przytacza mnóstwo przykładów na to, iż zanim na świecie pojawił się człowiek to przedtem ziemie zamieszkiwali Giganci. Oczywiście nie są to tylko przesłanki ponieważ autor dysponuje wszelkimi dowodami, które potwierdzają istnienie chociażby ludzi sięgających od 2,5 nawet do 6 metrów. Zresztą ogromne budowle czy też znalezione narzędzia już świadczą o tym, że z całą pewnością nie mogli się nimi posługiwać ludzie naszej postury. Niedawno temu w Turcji, żona Jonathana Graya- Josephine odkryła fragment grotu włóczni, której właściciel z pewnością musiał mierzyć blisko 3,5 metra wysokości. Natomiast na Morawach odnaleziono narzędzia o długości ponad 3 metrów. Każde z nich ważyło nawet do 200 kilogramów. Nie były to symboliczne obiekty, lecz narzędzia, którymi się posługiwano. Pomimo ogromnej liczby znalezisk i kompletnego braku zainteresowania tym tematem ze strony oficjalnej nauki, wiele z tych znalezisk trafiło do różnych muzeów gdzie skrzętnie są przechowywane tak aby nigdy nie ujrzały światła dziennego, gdyż najwyraźniej negowały by agresywnie lansowaną przez ewolucjonistów teorię.