Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ludzie w kłopotliwych miejscach - Men in Embarrassing Places

(3)
2013-05-16 11:20 | agnieszka32011
Jonathan Gray archeolog, badacz a w szczególności autor książki pt „Ludzie w kłopotliwych miejscach” Men in Embarrassing Places to niewątpliwie kontrowersyjna postać naszych czasów gdyż śmiało głosi swoje poglądy, w każdej chwili gotów jest do racjonalnej polemiki. Kolejne publikacje jego autorstwa niezmiennie wywołują gorące dyskusje — bez względu na to, czy dotyczą zagadnień czysto historycznych czy kwestii filozoficznych lub religijnych. Jego śmiałe tezy miały niebagatelny wpływ na ujawnienie prawdy dotyczącej odkryć archeologicznych a badania prowadzone przez wielu naukowców pobudziły intelekt wielu czytelników .
Autor podzielił się z nami fenomenalnym odkryciem, otóż człowiek, dinozaury, jak i wszelkie inne formy życia rozpoczęły swoją wędrówkę na ziemi dokładnie w tym samym czasie. Okazuje się więc, że człowiek był już na ziemi, zanim uformował się węgiel. Mało tego dinozaury i ludzie żyli z sobą w sąsiedztwie. Kolejne zaskakujące odkrycie to fakt, że okresy Kambru, Triasu, Permu, czy Kredy, nie są żadnymi ERAMI GEOLOGICZNYMI! ponieważ nie istniała żadna sukcesja występujących po sobie gatunków. a wszystkie tak zwane warstwy osadowe skał ziemi powstały w tym samym czasie podczas gigantycznej katastrofy o kosmicznych rozmiarach!
Przykre w współczesnej nauce jest to, że pomimo obserwacji, odkryć czy eksperymentów przeważająca większość uczonych odrzuca możliwość stworzenie świata przez Dobrego, Potężnego Boga. Przeszkodą nie jest tutaj brak dowodów czy możliwości technicznych, braku wykształcenia czy zdolności umysłowych. Jedyną przeszkodą jest ateistyczny paradygmat przyjęty w nauce pod koniec XIX wieku mówiący, że o tym „prawdziwa” nauka musi opierać się wyłącznie na prawach naturalnych. Zapraszam na nasz blog tajemniceprzeszlosci.pl
 • 2013-05-18 07:38 | camel

  Re:Ludzie w kłopotliwych miejscach - Men in Embarrassing Places

  Agnieszko, naprawdę masz zamiar zarazić jeden z ostatnich zakątków polskiego internetu, broniących się przed ocipieniem religijnym i pogrążeniem w zabobonach? Szukasz tutaj klienteli dla swoich mitów? Co dobrego twoim zdaniem może wyniknąć z zarażenia ludzi wiarą w krasnoludki i olbrzymów? W jaki sposób odrzucenie rozumu i pogrążenie się w oparach absurdu może pomóc ludzkości?

  Zauważ, że wszystko, co ludzie stworzyli i co tak dobrze służy także tobie, jest dziełem ludzkiego rozumu. Zauważ też, że wszędzie tam, gdzie wiara w bogów jest silna, życie ludzkie jest pozbawione wartości, szerzą się mordy, ludobójstwa, tragedia, śmierć zbiera obfite żniwo, szerzą się choroby i głód. To wiadomo nie od dzisiaj. Chcesz tego dla nas wszystkich? Czy po prostu pozazdrościłaś majątku religijnym oszustom i planujesz uskubać trochę grosza na ludzkiej głupocie i wierze w Biblię?
 • 2013-05-21 00:00 | Ależ Camelu, a kto powedział

  Re:Ludzie w kłopotliwych miejscach - Men in Embarrassing Places

  że bóg Agnieszki to akurat ten biblijny? A może to Allah, Zeus czy Sziwa, Ahura Mazda lub Re-Amon albo nasz poczciwy Światowid?
  Jedno jest pewne: kimkolwiek był, nie mógł stworzyć czegoś tak obłędnego, jak Wszechświat, Ziemia a zwłaszcza człowiek.