Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

sejm nie sąd

(1)
2013-05-18 07:20 | anna12
Senatorowie potępili ”sprawców oraz inicjatorów tego politycznego mordu” i zaapelowali o ponowienie próby osądzenia winnych." Niech autor wskaże inicjatorów! Osądzenia sprawców domaga się również SLD. Te dwa określenia inicjator i sprawca ,należy rozdzielić,bo nigdy, nikt ,nawet adwokat Bednarkiewicz nie wskazywał na czyjąś inicjatywę z góry. Mówił o mordercach - milicjantach z posterunku i mataczeniu "po". Dzisiaj w wolnej Polsce też zdarzają się pobicia,a nawet gwałty na Komendach. Mówił o tym Adam Bodnar, Helsińska Fundacja Praw Człowieka w Poranku Radia TOK FM - też śmiertelne i Palikot /słynne wystąpienie z penisem/. SLD /nie chcę usprawiedliwiać/ -sprzeciwiło się trybowi. Dzień wcześniej PiS zrobił wrzutę z uchwałą z konieczności pisaną na kolanie z żądaniem przyjęcia przez aklamację. Ten tryb z zasady wymaga uzgodnienia ze wszystkimi klubami. Tego nie zrobiono. Kopacz mogła poddać tą uchwałę pod głosowanie,też nie wiadomo dlaczego tego nie zrobiła. I PO i PiS to było na rękę, bo SLD zwyżkujące w sondażach robi się niewygodne, a tak można walić bez opamiętania. Okazuje się,że w tej sprawie nie chodzi o pamięć , a o zwykłą grę polityczną, a to już wstyd, nie tylko SLD.