Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak minister Bieńkowska rozdziela unijne miliardy?

(2)
Jest najmniej atakowanym i krytykowanym ministrem. Spekulowano nawet, że Elżbieta Bieńkowska zostanie wicepremierem. Nie musi – i tak dostała od premiera wielką władzę. To ona ma nadzorować wydanie tych 300 mld zł, które Unia nam obiecała dać.
 • 2013-05-18 20:52 | Leonard Piotrowski

  Fundusze europejskie z bliska

  Mam wielkie zbiegowisko w głowie. Nie mogę pojąć jak to jest możliwe że na chwilę przed końcem budżetu 2007-2013 w ramach PROW znalazło sie 2 mld. PLN
  (słownie 2 miliardy złotych).
 • 2014-01-10 21:26 | lilka73

  Re:Jak minister Bieńkowska rozdziela unijne miliardy?

  Dlaczego nikt nie rozlicz a rządu z poprzednich pieniedzy z Unii Europejskiej.Ile wybudowano Parków wodnych, stadionów wesołych miasteczek westernowych,lotnisk dróg Ile to dało nowych miejsc pracy a jakie koszty ponosi panstwo.Ile zorganizowano kursów dla bezrobotnych i jakie sa rezultaty .Ilu bezrobotnych zdobyło pracę.Po co kupiono bardzo drogie Pendolino skoro mamy w Polsce wspaniałą "Pesę"? te pytania powinny pasc na łamach Waszej gazety.Politykę czytam od lat 70 tych i zawsze znajduje ciekawe artykuły.Cenię Was za fachowość i rzetelnosc bardzo mało artykułów "sponsorowanych"Pani red.Solska pozdrawiam.