Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Madrości pani profesor Krystyny Pawłowicz

(7)
2013-05-21 08:49 | psr18gh
"Mężczyźni także mają pewną granicę odporności, tak ich natura stworzyła", mówi pani profesor. Przeważnie stare panny mają przyjemność traktować mężczyzn tylko jako sapiens. Nie mam nic przeciwko temu, tylko jakoś system prawny za tym nie nadąża. Właściwie to nie dziwię się pani profesor. W końcu jako ortodoksyjna katoliczka musi być zwolenniczką wyższości prawa naturalnego nad prawem stanowionym. Oj!, chciałbym powalczyć o kobietę na śmierć i życie, jak często obserwujemy wśród zwierząt a potem kopulować (gwałcić) nie pytając kobiety o zgodę. Może i pani profesor by się załapała ?