Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Proza życia w realu - książka Artura Arteckiego

(1)
2013-05-23 16:08 | agnieszka32011
Tęsknota za wolnością i chęć wyrażania siebie znalazła swój upust w postaci kolejnej już książki autorstwa Artura Arteckiego pt. "Proza Życia w Realu". Pisarz traktuje w niej
o rzeczach bardzo ważnych z dzisiejszego punktu widzenia. Podejmuje m.in. takie tematy jak: polityka, religia, obyczajowość, prawa człowieka, bezpieczeństwo, wychowanie czy samo-realizacja. Książka jest swoistą przystanią, na której czytelnik może zatrzymać się, wziąć głęboki oddech i zastanowić się nad swoim życiem i rzeczywistością, która go otacza. Jest to niezwykle istotne w czasach postępu technologicznego i zazwyczaj nie do końca przemyślanego parcia na przód. Zapraszam na mój blog - aartecki.blog.pl