Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ROZKWIT NASZYCH NIEISTNIEJĄCYCH STOCZNI !!!

(3)
2013-06-06 18:47 | dziejek19421
Okazuje się, że nie trzeba mieć prosperujących stoczni, żeby odfajkować sukces. Wszystkie stocznie świecą pustkami, a tu jeden fachowiec ogłasza niespotykany rozkwit. Co ciekawe konkurenci naszych nieistniejących już stoczni mają zlecenia na 10-miesięcy, a my na 14-mies. jak to jest możliwe, to chyba nikt nie wie. Może tylko ci co to głoszą. A głosi to dyrektor stowarzyszenia pracodawców: Forum Okrętowe. Jerzy Czuczman. Dodał jeszcze, że zatrudniają już 30 tys wysoko wykwalifikowanych pracowników. I że stoczniowcy nie wyjeżdżają za chlebem. A gdańska stocznia sieje wręcz popłoch w państwach zach Europy.Taki mamy dobrobyt w kraju. Tak prosperują nieistniejące stocznie. Ktoś powinien za to dostać Nobla. A ja mieszkam akurat w szczecinie i widzę co sie buduje na terenie byłej stoczni. Jest tam parę warsztatów ślusarskich. Może jakiś warsztat szkutniczy. Ludzie się kręcą czekając na jakieś prace. A tu okazuje się, że jesteśmy potęgą światową. No ale jak zielona wyspa to, to do czegoś zobowiązuje. I tak znów mamy światową potęgę STOCZNIOWĄ. Oby tak dalej, a wszyscy nasi emigranci zjadą się do kraju rodzinnego i będą żyć w szczęściu i dobrobycie. AMEN...
 • 2013-06-06 20:28 | Polalkholic

  Re:ROZKWIT NASZYCH NIEISTNIEJĄCYCH STOCZNI !!!

  Trzeba się cieszyć z entuzjazmu przędsiębiorcy,który ma w perspektywie zlecenia które pozwolą na przetrwanie w trudnych realiach,jakimi bez wątpienia są inwestycje w przemysł stoczniowy.
  Każdy zleceniodawca jest na wagę złota,i jeśli potwierdzą się informacje że to O.Rydzyk zlecił produkcję 10410 sztuk replik TU-154 (1:1),to mimo swej niechęci temu środowisku będę się modlił za powodzenie zlecenia.

 • 2013-10-02 23:05 | Jerzy Czuczman

  Re:ROZKWIT NASZYCH NIEISTNIEJĄCYCH STOCZNI !!!

  Szanowny Panie "dziejek19421" uprzejmie informuje, że jest Pan "w posiadaniu mylnego błędu" twierdząc, że wszystkie stocznie świecą pustkami. Zapraszam do Trójmiasta, zobaczy Pan jaki tutaj ruch i ile się dzieje. Proszę zapytać również w Europie zachodniej o stocznię REMONTOWA S.A. - zabieramy im sporo zleceń i zajmujemy 3 miejsce w Europie pod względem wartości sprzedaży. Takie są fakty. Pozdrawiam Jerzy Czuczman
  PS. dopiero dzisiaj dotarłem do tego bloga więc nie mogłem zareagować wcześniej