Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja książki: Marcin Świetlicki, "Jeden"

(4)
Obok historii miłosnej znajdziemy tu bowiem jeszcze inne historie. Przede wszystkim historię ze śmiercią w tle, która jest tu obecna od pierwszej do ostatniej strony.
 • 2013-06-10 19:19 | proteusz

  Świetlicki - jeden

  Sprawa jest poważna. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że "Marcin Świetlicki" jest projektem bardzo sprawnej firmy zajmującej się promocją. Celem kampanii "Świetlicki" było wyprodukowanie absolutnego gówna i wmówienie dziewczynom, że to jest poezja. Udało się i projekt mógł upaść. Osoby, które dały się nabrać zostały sprofilowane, a ich dane (imiona, nazwiska, numery PESEL, numery telefonów i rozmiary miseczek) zostały sprzedane na Allegro za 7,8 zł (cena za wszystkie 9 tysięcy osób; ponoć nabywca i tak wynegocjował upust, tłumacząc, że nie mogą być drożsi od ludzi z forum "ropne-strupy.fora.pl", którzy kosztowali 7,5 zł za 30 osób).
  Po sprzedaniu danych, firma (swoją drogą, jej nazwa widnieje na każdej książce "Świetlickiego" - EMG) zauważyła przytomnie, że produkt "Świetlicki" ma jeszcze potencjał. Tomik o hucznej nazwie "Jeden" ma przynieść firmie kolejne udane żniwa.
 • 2013-06-28 22:51 | xdf

  Re:Recenzja książki: Marcin Świetlicki,

  Ale jaja""
 • 2013-09-19 21:27 | Makarena

  Re:Recenzja książki: Marcin Świetlicki,

  Pfff, nie wysiliłeś się za bardzo. To samo napisałeś na lubimy czytać. Ciekawe czy jeszcze w necie znajdę więcej takich samych, skopiowanych komentarzy...
 • 2014-04-22 16:39 | Lolek

  Re:Recenzja książki: Marcin Świetlicki,

  Wraz z tą książką i we mnie coś nowego się zaczęło. Bardzo ją lubię. A i na płycie "Sromota" są wiersze z niej. Udany set.