Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czas seriali sensacyjnych

(1)
W amerykańskich telewizjach lato to czas seriali sensacyjnych. Część z nich zobaczą także polscy widzowie, którym powoli wakacje przestają się kojarzyć z sezonem ogórkowym w telewizji.
 • 2013-06-12 13:46 | jurasmysz

  MSW i sprawa polska

  W dzisiejszym belkocie ministra MSW, podczas konferencji prasowej, slyszalem teksty, ze to prawie dziennikarze sa winni calej afery, ze komendant Policji opolskiej "posuwajacy podwladna", zasluzyl na 80.000 i rente 10.000 renty, czy emerytury, nie wiem jak to nazwac, bo mieszkom trocha na zachód od Odry - "Gott sei Dank", i nie wiem jak dokladnie to nazwac, ale jezeli wzory czerpiecie z USA, to pamietajcie o tym, ze tam odbiera sie renty policyjne, wojskowe i urzedowe za mniejsze przewiniewnia........hihihhi!
  O tytulach mozna zapomniec, bo jaki to tytul......."zdegradowany do szeregowego", kpina z ludzi......, ale ciemny LUD TO KUPI!!!

  Od ministra, poprzez szefa Komendy Glównej, szefowie powinni byc zdegradowani, no ale co mozna krajano zrobic,,,,,,,,???

  Wszyscy zaufani jak: Mucha, Nowak itd. powinni byc rozliczeni, czy PO czeka na opozycje, a to katastrofa dla POLSKI i winni beda tylko, aktualnie rzadzacy............, no oczywiscie Miller i inna swolacz......hihihi!